Перший швидкісний потяг українського виробництва обігнав Hyundai

Міжрегіональний швидкісний двосистемний електропоїзд підвищеної комфортності виробництва Крюківського вагонобудівного заводу обігнав на ділянці під Борисполем двосистемний електропоїзд Hyundai Rotem.

Як йдеться у повідомленні Крюківського заводу, новий поїзд зараз проходить випробування на Південно-Західній залізниці на ділянках із змінним струмом, в тому числі випробування з дозволеною швидкістю 176 кілометрів на годину.

"3 жовтня ми їхали по ділянці Бориспіль - Баришівка зі швидкістю 140 км / год. В цьому місці три залізничних гілки йдуть паралельно. О 16:55 з Борисполя виїхав у рейс поїзд Hyundai. Він наздогнав наш поїзд і спробував обійти, перебуваючи на правій гілці ", - розповів один з випробувачів КВБЗ Сергій Михайленко.

За його словами, український потяг трохи додав швидкості - до 170 км / год. "І ми легко пішли вперед по своїй лівій вітці. Нічого протиставити нам імпортний поїзд не зміг. Адже він розрахований на рух зі швидкістю не більше 160 кілометрів на годину", - додав Михайленко.

Як відомо, зараз в Україні експлуатуються електропоїзди виробництва Hyundai. Вони працюють на маршрутах Київ - Харків, Київ - Донецьк і Київ - Львів. Найближчим часом поїзди Hyundai зв'яжуть Київ і Дніпропетровськ.

В той же час зараз проходить випробування швидкісного електропоїзду виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Він складається з дев'яти вагонів. Всього в електропоїзді 609 посадочних місць. Потужність тягового приводу - 4000 кВт. Експлуатаційна швидкість - 160-200 км / год, максимальна швидкість - 220 км / ч.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся