ru ua

Перший запис Елвіса Преслі продадуть на аукціоні

Перший запис Елвіса Преслі продадуть на аукціоні

Перший музичний запис американського музиканта Елвіса Преслі, зроблений влітку 1953 року, буде виставлений на аукціоні в США, передає Lenta.ru.

Торги пройдуть в день 80-річчя співака - 8 січня 2015 року, в маєтку "Грейсленд", де він жив. У загальній складності з молотка підуть 68 предметів, пов'язаних з ім'ям короля рок-н-ролу.

В червні 1953 року 18-річний Преслі прийшов у студію звукозапису Sun Studios в місті Мемфіс (штат Теннессі), заплатив чотири долара і записав на ацетатну грамплатівку дві пісні - My Happiness і that's When Your Heartaches Begin. Вважається, що юнак хотів подарувати цей запис своєї матері. Однак у них вдома не було програвача, і Преслі відправився послухати платівку до одного. Там музикант її і залишив, а мама цей подарунок так і не отримала.

"Запис Елвіса виставляється на аукціон вперше. Вона знаходилася у приватних руках з моменту створення більш 60 років", - зазначили організатори торгів.

З молотка також підуть перші водійські права співака, отримані їм в 17 років, і шкіряна куртка, в якій він знявся у фільмі "Хай живе Лас-Вегас".