Періс Хілтон стала жертвою шахраїв

НовиниІнше    06.08.2013 - 11:00

Американська світська левиця Періс Хілтон в подиві - її будинок в Малібу піддався пограбування. Безглуздість цієї ситуації в тому, що житло зірки обчистили не вперше: крадіжка стала сьомий за рахунком.
За словами пограбованої Періс, з її спальні пропали кілька купальників-бікіні, сумочок і фотографій. Причому викрадачами виявилася група дівчат. Їх застали на вулиці з награбованим, тому вони вважали за краще кинути свою здобич і втекти. «Мені дуже не щастить, мене постійно грабують», - поскаржилася Хілтон на свою нелегку долю. І додала: «Вони намагалися вкрасти нову колекцію сумочок від Періс Хілтон з мого будинку в Малібу».
Нагадаємо, в 2008 і 2009 році злодії викрали з її житла коштовностей і дизайнерських нарядів загальною вартістю 2 мільйони доларів. А одного разу грабіжники намагалися забрати з собою улюблену собачку зірки.
Незважаючи на низку неприємностей, Хілтон поки не збирається продавати нещасливий будинок. Раніше вона жила на Голлливудских пагорбах і там страждала від непрошених гостей, які залазили на її приватну територію, і туристів, які приїжджали подивитися на будинок скандальної знаменитості. В ж Малібу вона живе в охоронюваному селищі і готова миритися з подібними крадіжками, лише б відчувати себе далеко від цікавих очей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top