ru ua

Не лякайтеся! Тут найбезглуздіші авто в світі!

Автомобілебудування народилося в 80 -90- х роках дев'ятнадцятого століття. Піонерами цієї галузі стали Німеччина і Франція . Зараз неможливо уявити життя сучасної людини без автомобіля . У світі випускається більше 500 марок різних автомобілів , які виробляють не тільки великі і всесвітньо відомі виробники , але і невеликі компанії, що спеціалізуються на випуску спеціальних машин. І які тільки машини вони не виробляють - від суперкарів , тюнінгованих автомобілів , реплікарів , лімузинів до малолітражок .

У гонитві за сучасним дизайном іноді виходить зворотний ефект . Ось деякі творіння , які визнані на ринку найбільш невдалими :

Renault Avantime - творіння знаменитої французької компанії Рено . Автомобіль був створений у 2001-му році. Дизайн вельми дивний , починаючи з форми кузова і двокольорового забарвлення . Двері спочатку відводяться убік, а потім зсуваються вперед. Бічні двері позбавлені віконних рам. Занадто сміливий варіант для такої компанії виявився провальним , і вже в 2003 -му році його перестали випускати , у зв'язку з незатребуваністю на ринку.

Opel Signum - створений цей автомобіль знаменитої на весь світ компанією Opel . На це пішло цілих 5 років , починаючи з 2003 -го року. Самі творці не можуть пояснити своє творіння . Великий хетчбек з майже вертикальної задніми дверима . Начебто все є для автомобіля представницького класу , але , на жаль, він названий покупцями безцільним . Виробництво припинено в 2008 році.

Smart Roadster / Smart Coupe - автомобіль особливо малого класу концерну Daimler AG. Почали виробництво цього автомобіля в 2003 -му році. Автомобіль претендував зайняти нішу міських спортивних автомобілів , але його підвела ходова , ніс і коробка перемикання передач , які виявилися незрозумілої якості . Свою нішу він так і не зайняв .

Nissan Cube - асиметричний автомобіль , який в народі прозвали « кубиком ». Шум двигуна і аеродинаміка дратує. Салон , правда , всім на заздрість . Але всі опитані вважають цей автомобіль провальним , особливо для такого виробника .

Honda Element - п'ятидверний спортивний кросовер спочатку був орієнтований для продажів молодим покупцям до 30- ти років. Особливість : салон добре трансформується , здатний вмістити 4- х чоловік і взяти необхідні речі для подорожі , включаючи велосипеди. Але його зовнішній вигляд якийсь незграбний , що і призвело до падіння продажів.

Subaru Baja - автомобіль був спроектований для північноамериканського ринку і випускався з 2003 -го року по 2006 -й рік. І не легковий автомобіль , і не пікап. Дивне творіння Subaru - для бабусь і дідусів , що активно займаються своїми городами .

Volkswagen Beetle - висока витрата палива , чутливість до бічного вітру , неефективне опалення салону зробило це творіння німецьких автовиробників непопулярним серед покупців , і « жук » перестали виробляти.

Weber Faster One - цей швейцарський суперкар за своїм дизайном може тільки налякати , а не порадувати. Не вдалося творіння - і все тут.

Лада Нива 2121 « Крокодил» - вітчизняна машина сімейства позашляховиків малого класу , перший прототип «Ниви» - гідна машина , щоб зайняти місце серед історичних експонатів.

Стаття підготовлена ​​за матеріалами потрал Localmart.kz