М.Мельниченко в найближчі дні оприлюднить позов до "Батьківщини"

Адвокат колишнього співробітника Державної охорони Миколи Мельниченка днями оприлюднить позови в партії "Батьківщина" та інших осіб. Про це Мельниченко повідомив кореспонденту УНН у соціальній мережі.

Відповідаючи на запитання кореспондента УНН про те, підготовлені і подані Чи вже позови в партію "Батьківщина", адвоката Павла Лазаренка та інших осіб, Мельниченко повідомив: "Позови готуються. В понеділок або максимум у вівторок мій адвокат їх оприлюднить".

В кінці вересня колишній співробітник Держохорони Микола Мельниченко, який зараз перебуває в США, повідомив, що планує судовий позов до партії "Батьківщина".

"Найближчим часом мої адвокати подадуть судові позови проти партії" Батьківщина "за поширення брехливої ​​інформації", - сказав Мельниченко.

Він додав, що планує позови до адвоката Павла Лазаренка.

"Тому, що я не впевнений, що це його (Лазаренка - ред.) Власна заява", - сказав Мельниченко.

Також, за його словами, адвокати вивчали можливість судових позовів до політолога Вадима Карасьова та Дмитра Видріна. Вони, як вважає Мельниченко, також поширюють недостовірну інформацію.

Як повідомляв УНН, нещодавно Микола Мельниченко оголосив, що колишній прем'єр-міністр Павло Лазаренко причетний до організації вбивства в 1996 році народного депутата і бізнесмена Євгена Щербаня, а колишній глава уряду Юлія Тимошенко і партнер Лазаренка по бізнесу Петра Кириченка - в оплаті вбивства. Про це Мельниченко написав на своїй сторінці на Facebook.

При цьому він стверджує, що "про обставини розслідування даного злочину мені відомо з розмов, які я чув в кабінеті Л.Кучми. Розмови проходили між Л.Кучмою і генеральним прокурором України М.Потебенька, Л.Кучмою та М.Обиход та іншими" . Мельниченко запевнив, що має запис цих розмов.

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов повідомив, що Мельниченко просив місце у виборчому списку "Батьківщини" і гроші на зведення відношення до діяльності влади і Л.Кучми проти Ю.Тимошенко.

Пізніше, адвокат Лазаренка розповсюдила через ЗМІ заяву (як повідомлялося авторства Лазаренко), в якому колишній прем'єр повідомляє, що всі заяви про його причетність до вбивства Щербаня - чорний піар. П.Лазаренко в зверненні також зазначив, що у Мельниченка є докази, що всі звинувачення в причетності Лазаренка до згаданого вбивства сфабриковані.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся