Мільйонери відпочивають з Оленою Лениной

НовиниІнше    06.10.2014 - 17:17

Найочікуваніша презентація книги модною письменниці Олени Леніне відбудеться 8-го жовтня в ресторані «Брістоль» на Великій Нікітській. Королева світських вечірок не поскупилися на ідеї та засоби, тим більше, що презентує вона не одну, а відразу дві книги - книгу в традиційному паперовому форматі «Ділові обіди в« Брістолі »або Секрети Успіху в Бізнесі» і аудіокнигу видавництва «Ардіс-Бук» , роман «Мільярдер».
Особи, наближені до організатора, поділилися з нами деякими секретами підготовки презентації. Так декорація ресторану з майже мільярдерському розмахом буде рясніти готівкової американської та європейської валютами, як на тілах оголених стриптизерок, так і під ногами, що напевно викличе ажіотаж у присутніх фотографів і відеооператорів і роздратування у небагатих телеглядачів і читачів преси, насилу зводять кінці з кінцями в період економічної кризи. А ще в декорації місця проведення зоряного свята очікуються різні живі символи багатства - змії, жаби і крокодили, а також курки, які несуть золоті яйця.
Подейкують навіть, що й сама епатажна письменниця у своєму look або за звичаєм екстравагантної зачісці планує використовувати живих чи то щурів, чи то скорпіонів. Живими манекенницями стануть і підноси для бутербродів з ікрою та французькими macarons від Славішни, яким належить оголеними пролежати весь вечір на столах заради задоволення багатіїв. Також гості в символічній забаві багатіїв рубатимуть справжню капусту справжніми японськими ножами Samura, а переможець, розрубав капусту з валютною начинкою, отримає в подарунок всю нову Ленінську бібліотеку з 23 книг не Володимира Ілліча, а власниці Мережі Студій Маникюра Олени Леніне.
Знаменитими гостями Лениной стануть вже підтвердили свою присутність зірки естради, актори, телеведучі, адвокати, художники і письменники: Анастасія Волочкова, Роза Сабитова, Аріна Шарапова, Жанна Епплє, Анастасія Макаревич, Гоген Солнцев, Отар Кушанашвілі, Олена Ханга, Володимир Березін, Нікас Сафронов , Тетяна Буланова, Наталія Крачковська, Марія Арбатова, Діля Єнікеєва, Ірина Мірошниченко, Катерина Шавріна, Прохор Шаляпін з дружиною, Олександр Добровінський, Сергій Жорін та Катерина Шавріна. Серед героїв книги на презентації очікуються пара невідомих широкій публіці мільярдерів, великий підприємець Станіслав Омельченко, який володіє до всього іншого улюбленим Спа письменниці Bontabelle на Новочеремушкинская, наймолодша з бізнес-леді країни з абсолютно модельною зовнішністю, косметична королева Лунден Ілона, нафтовий співвласник ресторану «Брістоль »Андрій Арцев, і навіть єдиний з потрапили в книгу представників спорту, успішний в бізнесі і грошах, боксер Костя Цзю.
Дрес-код вечора - «дорого-багато», «соболя-шиншили» і «золото-діаманти», де не вважаються поганим смаком по кілька кілець на кожному пальці, зап'ястя, унизані численними золотими браслетами і по кілька діамантових кольє на шиї. Благодать для кишенькових злодіїв!

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top