Міліція не може знайти голови харківського судді та його сім'ї

НовиниІнше    27.12.2012 - 11:08

Через 10 днів після смерті судді Володимира Трофимова та трьох його родичів правоохоронці і раніше не називали імен та мотивів вбивць.

Слідчі визначили три версії вбивства, але якщо експертизи не завершать через два тижні і до цього часу не виявлять голови судді та його сім'ї, трупи поховають без них, повідомляє «АТН».

За твердженнями фахівців, є чимало можливостей зібрати інформацію про картину вбивства, в тому числі за допомогою тривимірної томографії трупів.

«Ці експертизи можуть бути завершені через два тижні, - кажуть у міліції. - Якщо до цього часу не будуть знайдені голови судді та його сім'ї, їх поховають без них».

За новим Кримінально-процесуального кодексу та внутрішньої інструкції визначена нова система повернення кримінальних трупів сім'ям, і тіло тепер не повинно роками перебувати в морзі.

«Прийнято спільний наказ Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров'я та Генпрокуратури, по якому прокурор дає згоду на видачу трупа негайно після судово-медичного розтину тіла та відбору зразків для лабораторних досліджень», - зазначає експерт-криміналіст Василь Білоус.

Згідно УПК, експерти можуть провести необхідні дослідження після поховання, провівши ексгумацію тіла. Але час, констатують фахівці, швидко впливає на тканини, і не всі питання можна буде з'ясувати.

Як уже писали «Харків. Коментарі », 15 грудня в Харкові були знайдені обезголовлені тіла районного судді та трьох членів його сім'ї. Правоохоронці розглядають ряд версій вбивства, в тому числі і професійну діяльність У той же час, в МВС не виключають, що причиною вбивства могла стати хобі судді - колекціонування. Призначено більше 30 експертиз, у тому числі судово-медична, трасологічна, дактилоскопічна та інші.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top