Масляков заробляє на командах КВН $ 3,5 млн на рік

НовиниІнше    08.08.2013 - 09:54

"АМіК" бере відсоток з виступів команд.

КВН приносить компанії "АМіК", що належить Олександру Маслякову, $ 3,5 млн на рік. При цьому у виробництво контенту - твір гумористичних текстів, підготовку номерів - сам "АМіК» не вкладається.

"АМіК" володіє ексклюзивними правами на покази ігор КВК "Першому каналу", з яким пов'язаний контрактом.

При цьому дохід йому також приносить гастрольні тури команд КВН та окремі виступи учасників кавеенівських ліг різних рівнів, за які вони зобов'язані платити відрахування у розмірі 10-20% від суми гонорару. Директор московської команди, що грає у Вищій лізі, зізнається, що команда протягом року виступає в середньому на 15 концертах і корпоративах. За звичайний корпоратив отримує не менше $ 1,5 тис., за новорічний - $ 4,5-6 тис.

У більшості випадків організація і оплата виступів формально проходить через концертний відділ "АМіК". Відрахування за цю послугу можуть досягати 40%.

Крім того, концертний відділ "АМіК" організовує спільні гастрольні тури декількох команд, які беруть участь в них в добровільно-примусовому порядку. За один такий концерт кожен учасник команди отримує близько $ 300, при цьому збір з одного виступу в залі місткістю 700 осіб складає більше $ 20 тис.

Зараз КВН складається з чотирьох телевізійних ліг (в тому числі вищої української), дев'яти центральних, 12 міжрегіональних, п'яти регіональних, а також всеросійської юніор-ліги особливого статусу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top