Мадонна образила жителів рідного міста

НовиниІнше    18.03.2015 - 14:36

Співачка Мадонна різко висловилася про своє рідне місто, назвавши його жителів "примітивними". Про це вона заявила на шоу Говарда Стерна, передає Spletnik.

Ведучий задав зірці питання про те, чому вона жодного разу не з'явилася на "малій батьківщині" після свого переїзду в Нью-Йорк.

"Ви коли-небудь були в Рочестер-Хіллз, штат Мічиган? Я не можу перебувати серед примітивних, провінційних людей. Я просто не хотіла повертатися", - відповіла співачка.

Це заяву співачки було негативно сприйнято жителями зазначеного містечка з 80-тисячним населенням. Сьогодні в мережі навіть з'явився відкритий лист мера Рочестер-Хіллз, Брайана Барнетта, де він підкреслив, що ці слова є образою.

"Чесно кажучи, я не знаю, що привело вас до такої думки, але дозвольте мені запевнити вас, що наша спільнота зовсім не примітивне або узколобое. Ми проектуємо та будуємо більшу кількість робототехніки, ніж будь-який інший місто в Північній Америці, і наші резиденти і бізнесмени вигравали близько 900 патентів на день протягом останніх трьох років. Таке досягнення не зовсім типово для "примітивних людей", - йдеться в листі.

Також Барнетт попросив Мадонну проявити повагу до міста і його населенню і запросив співачку відвідати рідні місця.

Нагадаємо, Мадонна в серпні почне нове світове турне.

За матеріалами Spletnik

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top