Олену Леніну задавила натовп

Відома письменниця і власниця Мережі Студій Манікюру Олени Леніне виявилася ще й успішним лектором. Вчора в Новосибірську, в будівлі Філармонії, куди Леніна прибула на запрошення топ-менеджменту компанії Арго, сталася тиснява. Після аншлагу її майстер-класу «Жінки і бізнес» перед аудиторією більш ніж в 500 жінок, натовп кинувся на сцену за автографами. Порушені ленінської бізнес-пропагандою жінки всіх віків прагнули отримати автограф на новій книзі «Мільярдер» або аудіодиску з лекціями, сфотографуватися або просто доторкнутися до свого нового бізнес-гуру.
Спочатку майбутні мільйонерки перекинули стіл з мікрофоном, квітами і мінеральною водою,яка вилилася прямо на шовкову сукню Леніно. Потім похитнувся її стілець, і, якщо б вона з нього не зіскочила, її б перекинули навзнак. Коли натовп, що напирав, кричуща компліменти і подяки, стала наступати Леніне на ноги, вона намагалася докричатися до свого асистента, але до неї добрався лише її брат, присутній на заході, якому вдалося розштовхати і напоумити жінок з тісного кільця навколо зірки і вивести трохи не плаче сестру зі сцени. Які недоотримали автографи дами кинулися за ними, незважаючи на те, що Леніна клятвено обіцяла, що не піде, поки не підпише книги всім. Слава богу,організатори допомогли побудувати навколо письменниці перешкоду з адміністраторів. З жменькою залишилися з найбільш сумирних прихильниць Леніна з економії часу сфотографувалася колективно. Загалом, як і в кращих традиціях Ільфа і Петрова, "кінь відбулася легким переляком". Точніше, красива многоработающая конячка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся