ru ua

Лєна Леніна: Дружина Стаса Михайлова засудила "7днів"

Стало відомо , що 18- го квітня 2014 Мосміськсуд виніс рішення за скаргою дружини відомого співака Стаса Михайлова Інни . Судова колегія ухвалила « стягнути з ЗАТ« Видавництво «Сім Днів » компенсації моральної шкоди , заподіяної втручанням у приватне життя і порушенням недоторканності приватного життя ». Рішення винесено за статтями 129 , 328 і 329 Цивільного процесуального кодексу Російської Федерації . При цьому попереднє рішення Свалявського районного суду від січня 2014 на користь 7 Днів Мосміськсуд скасував . А подружжя Михайлови всі гроші , отримані від перемог над наклепом , передають на дитячу благодійність. Це перший випадок в історії світської хроніки , коли велике видавництво покарано за опублікований матеріал . Він може стати першим у низці позовів від відомих людей до тих, що кривдять їх ЗМІ. Зірки тут же прокоментували новину .
Продюсер Барі Алібасов : «Молодці ! Я ніколи не боявся ЗМІ. Про мене вже стільки гидот написали ! Але ніяк не вистачає часу розбиратися. А Стас при всій його колосальної завантаженості , при його божевільному гастрольному графіку , відстояв цим позовом честь кожного з нас! Всі ми , артисти , є годівницею для журналістів. Вони заробляють на наших іменах величезні гроші. І при цьому артист виявляється незахищеним від вигадок , наклепів і бруду. Але нарешті , справедливість восторжествувала! Нехай тепер заплатять ! »
Письменник Лєна Леніна : «Мені шкода команду « 7 Днів » , в якій є чесні і сумлінні журналісти. Їх репутація може постраждати через тих , хто публікує плітки , не перевіряючи інформацію. Але ще більше мені шкода Інну і Стаса Михайлових , які стають жертвами свого успіху. Хоча в негарному справі з дружиною Стаса , я б скоріше звинувачувала колишнього чоловіка Інни , який дозволив собі кричущу некоректність стосовно матері своїх дітей. Не виключено , що він зробив це з вульгарною метою заробити ».
Якщо всі артисти візьмуть приклад Михайлових , то багато жовті видання змушені будуть поділитися своїми надприбутками .