ru ua

Лєна Леніна відкриває клуб для бізнес-леді

Жінок стає все більше і більше в сучасному бізнесі і вже нікого не дивують випадки, коли молода дівчина керує компанією з річним оборотом в один мільярд доларів. Але навіть дуже сильні і розумні ділові жінки завжди залишаються жінками, яким хочеться іноді поговорити з подругами про жіноче. Але ось невдача - на тернистому шляху до мільярдного успіху подруг зовсім не залишається - одні сходять з дистанції, деградуючи інтелектуально у пелюшках і каструлях, інші із заздрості до перших мільйонам виходять на немає жовчю і зникають з горизонту, адже, як казав Амброз Бірс «лиха бувають двох видів: коли не щастить тобі і коли щастить іншим». Так виявляються бізнес-леді в соціальному вакуумі, при парадоксально великому обсязі професійного спілкування з підлеглими і вищестоящими чиновниками.
На щастя, діловим леді на допомогу прийшла одна письменниця, яка сама є успішною підприємницею і власницею понад 100 салонів Мережі Студій Манікюру Олени Леніне. Вона вирішила організувати Жіночий Бізнес Клуб в ресторані "Брістоль" на Великій Нікітській, 55, де раз на тиждень ділові дами будуть відводити душу в спілкуванні з рівними за інтелектом і станом новими подругами з усіх сегментів бізнесу.
Головною умовою прийому нових членів Клубу є бездоганна ділова репутація та працьовитість, а фінансовий поріг гуманно встановлений всього в мільйон доларів. В новий Клуб не приймаються утриманки і непрацюючі дружини мільйонерів, а ось чоловіки пускаються у вигляді виключення, лише якщо вони виступають з лекцією про корисні секрети ведення бізнесу або з науково-популярними та освітніми майстер-класами про нововведення в світі моди і предметів розкоші. Перше засідання клубу відбудеться в кінці червня і першими лекторами запрошені власник компанії «Арго» Андрій Красильников з лекцією про секрети бізнесу прямих продажів і перлова Королева Вікторія Мартинова, власниця модного дому «Перлове Подвір'я», з майстер-класом про те, як відрізнити справжні перли від культивованого. А почесним зірковим гостем першого засідання клубу стане співачка Лариса Доліна.