Найбільша в світі виставка бізнес-шкіл

Щорічна найбільша у світі виставка бізнес- шкіл - це можливість зібрати повну інформацію про МВА всього за один вечір: індивідуальні зустрічі з директорами приймальних комісій ; консультації з есе , інтерв'ю та GMAT ; поради по кар'єрі від випускників Chicago , Stanford , LBS та інших шкіл.

Захід складається з декількох секцій , тому незалежно від того , на якій стадії вступу ви знаходитесь - тільки почали цікавитися МВА або вже здали GMAT - ви обов'язково дізнаєтеся для себе щось нове і корисне. Ознайомтесь з розкладом заздалегідь і сплануйте свою участь у QS World MBA Tour максимально ефективно.

Інформаційні сесії бізнес- шкіл - докладніша інформація про всі аспекти навчання , фінансової допомоги і подальшої кар'єрі
Чи потрібно регистировать на виставку заздалегідь на сайті?

Реєстрація бажана , але не обов'язкова . Онлайн реєстрація заощадить вам час (не доведеться заповнювати форму на виставці ) , а також 500 рублів , оскільки реєстрація в день виставки платна . Зареєструвались онлайн беруть участь безкоштовно.

Чи обов'язково приходити до початку?

Ні, виставка відкрита до 21:00 , так що підходити можна в будь-який час . Якщо ви в процесі вибору школи , радимо відвідати всі семінари. Більш конкретні питання буде можливість обговорити з представниками шкіл та випускниками в особистих бесідах після 20:00.

Чи потрібно якось готуватися до виставки?

Бажано заздалегідь ознайомитися зі списком беруть участь бізнес- шкіл і вирішити , з ким ви хотіли б поспілкуватися. Також радимо заздалегідь продумати питання, які ви будете задавати - не ті , відповіді на які можна знайти на їхньому сайті , а актуальні саме для вас.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся