Кеті Холмс отримає від Тома Круза 15 мільйонів доларів

П'ятниця 13 липня 2012 14:06

Кеті Холмс отримає від Тома Круза 15 мільйонів доларівБуквально днями адвокат Кеті Холмс заявив про те, що всі спори щодо розлучення його клієнтки і опіки над дочкою улагоджені. Тепер з офіційним словом виступив прес-секретар Тома Круза. Заяву, оприлюднену колишніми містером і місіс Круз, звучить так: "Нам би хотілося, щоб проблеми нашої сім'ї залишалися нашим особистою справою. Ми поважаємо погляди і релігію один одного і хочемо підтримати один одного як батьки".

Кеті отримала право опіки над Сурі, однак, за словами адвокатів, Тому зможе бачитися з дочкою. Крім того, нав'язувати дитині свою віру не зможе ні один з колишнього подружжя - згідно з договором, батьки мають право надавати Сурі тільки базову інформацію про релігії. І якщо тато буде розповідати доньці про саєнтології, то Кеті присвятить її основи католицтва: днями актриса офіційно повернулася в цю віру. Фінансова сторона розлучення поки тримається в секреті, але пліткарі стверджують, що Кеті отримає від Тома 15 мільйонів доларів.

Колишній лідер сайєнтологічної церкви, в якій складається Круз, Марті Рэфбан впевнений, що саме релігійна громада вплинула на швидке вирішення всіх питань. На думку Марті, теперішній лідер саєнтологів і за сумісництвом кращий друг Тома Девід Міцкевич умовив Круза підписати угоду негайно. Таким чином, актор легко відмовився від доньки заради віри.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся