Як живе прокурор, який посадив лідера опозиції та ''відмазав'' найкривавішого ката ''донецьких''

НовиниІнше    06.08.2013 - 11:30

Сьогодні два роки, як перебуває в ув'язнені лідер опозиції Юлія Тимошенко.

Як ці два роки велося замовнику цього ув'язнення Віктору Януковичу (пеньки/мармурові масажні столики/ дебаркадери з червоного дерева/ "сімейний дерибан" державних коштів) так-сяк відомо завдяки увазі журналістів. Автор же вирішив поцікавитися, як жилося організатору "посадки" Тимошенко - першому заступнику Генерального прокурора Ренату Кузміну.

Відтак автор відвідала комплекс державних дач "Пуща-Водиця", де знаходиться його приватний маєток

На цих фото можна побачити "скромний будиночок" першого заступника генерального прокурора, який все життя присвятив службі в органах. Можливо саме тому у нього не знайшлося коштів, щоб купити під Києвом землю за ринковою ціною і він обгородив високим парканом пару гектарів державної землі. Однак облишимо іронію, бо схема відчуження державної власності була дивовижно цинічна. Спочатку Ренату Кузміну, як цінному працівнику генпрокуратури була виділена "державна дача" - стара дерев'яна халупа. Потім він запропонував Державному управлінню справами за свій кошт її "реконструювати". Коли ДУС дало добро Ренат Равелійович звів цілий маєток. А далі ДУС на суму вкладених в "реконструкцію" інвестицій по-суті довічно звільнив Кузміна від сплати оренди за проживання в комплексі "Пущі-водиці". Тобто йому не лише дісталася безкоштовно велика земельна ділянка в сосновому лісі (ціна якої більше мільйона доларів), а також за кошт держави його охороняють, забезпечують послугами садівників, прибиральниць. Задля цього платники податків щороку платять за утримання "Пущі-Водиці" 16 млн. грн.

І що найголовніше це вже не державна власність - палац Кузміна його приватне майно. Адже згідно договору, яку заступник генпрокурора уклав з комплексом відпочинку "Пуща Водиця" "Інвестор оформляє право власності на площу в реконструйованому об'єкті за винятком 118 метрів, що відповідає площі об'єкту до реконструкції". А тепер увага! Згідно офіційної декларації родина Рената Кузміна має в цьому будинку у володінні 1 тисячу 68 кв. метрів.

Однак не має чому заздрити, ні будинку, ні стрімкій прокурорській кар'єр ані багатству Кузміна. Бо чим більше кримінальних справ фальсифікує він для Банкової, тим коротшим стає його повідок. Це Кузмін думає, що "розриває" Юлію Тимошенко по своїй волі, а насправді у нього не має вибору. Він вже не може не виконати команду "фас". Ренат Кузмін по-суті потрапив в довічне рабство, коли постав свій підпис під постановою генпрокуратури про звільнення від покарання Гіві Немсадзе, кривавого ката, що обслуговував інтереси "донецьких" в кінці 90-тих.

Та історія красномовно ілюструє, яким залежним та безпринципним є нинішній перший заступник генпрокурора України.

Автор останні півроку детально цікавився справою банди Немсадзе. Діставала документи, що якимось чудом збереглися після "зачистки справи", спілкувалася з родичами жертв.

В 2005 році офіційно звучало, що на рахунку цієї банди 57 вбивств!

Глава банди Гіві Немсадзе тоді втік за кордон, однак вдалося арештувати його кілерів, які почали давати свідчення проти Папи. Однак навіть перебуваючи за кордоном Гіві вдалося організувати ліквідацію кількох зрадників, зокрема член розстрільної бригади Тарасов прибув в Україну з російської в'язниці... з перерізаним горлом.

Однак, окремі члени банди до яких не дотягнулися довгі руки Гівчика пролили світло на обставини смерті кількох десятків людей, які вважалися безвісті зниклими. Завдяки цим свідченням слідство знайшло 22 трупа розстріляних, задушених, забитих жертв банди Немсадзе, які багато років гнили в землі.

З тих свідчень стає відомо кого обслуговувала банда Гіві. Наприклад, член банди Костянтин Єзік (нині покійний) на допиті 10.08.2005 (ці свідчення в 27 томі) розповів, що Гіві Немсадзе ліквідував кримінального авторитета Мінайлука. Це було в інтересах Ахата Брагіна. Інший член банди Шихкерімов на прізвисько "Звєрь" детально свідчив, як кілери Немсадзе викрадали людей Кушніра, як їх катували на дачі в селищі Красний Партизан, а затим вбивали. Свідок пояснював,що це була помста за замах на Рината Ахметова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top