Як заробити на ринку «Форекс»?

Форекс (скорочення від foreinge xchange - іноземний обмін) є одним з наймолодших валютних ринків , оскільки був заснований в 1976 році , коли світова економіка перейшла від « золотого стандарту» до вільного обміну валютами. Але , не дивлячись на свій вік , він зміг завоювати велику популярність серед людей , які користуються послугами валютних чи фондових ринков.Оборот на ринку Форекс здається просто величезним , він склав у середньому 5,3 трильйона доларів в день в квітні 2013 року.У ніж ж головна суть цього валютного ринку ? Вона полягає в основному в обміні однієї валюти на іншу.

Заробіток на форексі - це своєрідна гра на валюті. Гравець набуває певну валюту і намагається продати її дорожче . Така гра на валютному ринку нагадує шахи , оскільки потрібно продумувати кожен хід і всі наступні варіанти розвитку подій. Людині, яка хоче зрозуміти стратегію ігор на форексі необхідно буде витратити значну кількість часу і зусиль.

Основним моментом у торгівлі валютою є те , що долар конкурує з чотирма світовими валютами : британським фунтом стерлінгів , японською ієною , швейцарським франком і євро.

«Форекс » не має фізичного місця розташування. Сьогодні для торгівлі на Форексіспользуются так звані платформи або термінали . Це спеціально розроблене програмне забезпечення. З його допомогою трейдер оформляє замовлення на купівлю або продаж валюти , відправляючи їх своєму брокеру через всесвітню мережу Інтернет.

Саме інтернет -трейдинг зробив ринок Форекс більш динамічним , создал множество нових можливостей для інвесторів і значно спростив весь процес торгівлі . Тепер , перебуваючи в будь-якій точці світу , в будь-який момент ви можете інвестувати і заробляти , головне , мати можливість виходу в Мережу.

Головною відмінністю Форекс від валютної біржі є те , що торгівля на ринку Форексведется цілодобово п'ять днів на тиждень. Торгівля припиняється лин на час вихідних . У будь-якому з основних світових торгових центрів , таких як Лондон , Нью - Йорк , Токіо , Гонг- Конг і т.д. є дилери , які готові негайно надати вам можливість увійти в ринок в обидві сторони.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся