ru ua

Як висловити почуття до ушедшему людині?

Кожна людина покине цей світ, сумна подія неминуче. Проводжаючи покійного, близькі люди прагнуть висловити свої почуття до покійного. Виразити всю повноту почуттів допомагають ексклюзивні пам'ятники, створювані майстрами на замовлення. Більшість таких пам'ятників виготовляється з граніту, мармуру, напівдорогоцінних металів та інших матеріалів. Такі пам'ятники простоять не одне сторіччя і будуть виглядати так, ніби їх встановили тільки вчора. Велика кількість фактур благородних матеріалів відкриває майстрам безкраї можливості для створення справжнього шедевра.

Ексклюзивні надгробки надають останньому пристановища покійного неповторну урочистість. Надгробок може бути доповнено пам'ятником або скульптурною композицією.

Часто надгробні плити майстра доповнюють релігійними атрибутами. Надгробок може бути прикрашене справжнім барельєфом та іншими скульптурними елементами, наприклад, бюстом або статуєю. Ексклюзивне надгробок - кращий спосіб підкреслити скорбота втрати.

Розробка пам'ятника або надгробки здійснюється в кілька етапів. Спочатку майстер робить кілька ескізів відповідно до побажань замовника. Далі, замовник вибирає найбільш підходящу концепцію. Після того, як ескіз буде затверджений, замовнику необхідно визначитися з вибором матеріалів. При необхідності майстер допоможе з вибором найбільш підходящого матеріалу. Після схвалення замовника, майстер приступає до роботи. Вартість і терміни виготовлення замовлення визначаються в індивідуальному порядку - багато що залежить від складності роботи. Серед скульпторів Москви особливо відомий Іван Коржев - цей майстер створює ексклюзивні надгробки і пам'ятники на замовлення. Складність роботи не має значення - він здатний втілити в камені будь-які задуми.

Надгробок - термін збірний, що означає будь-яку споруду, яке встановлюється над похованням на честь покійного. Це може бути як пам'ятник, плита, надгробний камінь, хрест, стела, обеліск, рідше - статуя або каплиця. Зазвичай надгробки робляться з твердих порід природного каменю: граніту, диорита, базальту, діабазу, мармуру і т. п. Раніше були поширені надгробні пам'ятники, виконані з нержавіючої сталі, зараз вони зустрічаються набагато рідше. Крім того, в християнських країнах в якості тимчасових надгробків часто встановлюються хрести з дерева.