ru ua

Гаряче бажання Тимошенко повернутися з лікарні в колонію обговорять на спеціальному консиліумі вертухаїв та медиків

Державна пенітенціарна служба (ГПтС) звернулась до Міністерства охорони здоров'я України щодо проведення засідання Міжнародної медичної комісії у зв'язку із заявою екс-прем'єра Юлії Тимошенко про переведення з Центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» в колонію.

«9 жовтня на ім'я начальника Качанівської виправної колонії (№ 54) засудженої Ю.Тимошенко було подано заяву про її бажання бути переведеної з ЦКБ« Укрзалізниці », де вона в даний час проходить курс реабілітації, в колонію. У зв'язку з цим ГПтС звертається до Міністерства охорони здоров'я України про скликання Міжнародної медичної комісії за участю українських медиків і лікарів німецької клініки «Шаріте», які безпосередньо керують реабілітаційним процесом засудженої, з подальшим проведенням консиліуму для прийняття рішення по суті заяви засудженої », - йдеться в повідомленні прес-служби ГПтС.

У відомстві зазначили, що остаточне рішення про можливість повернення Ю.Тимошенко в Качанівську виправну колонію буде прийнято відповідно до висновку Міжнародної медичної комісії.