Філософія успішних підприємців від GeniusMarketing

Вівторок 05 серпня 2014 10:04

Багато підприємців, роблячи перші практичні кроки, не розуміють, що головною перешкодою на їх шляху стане неготовність свідомості до нової ролі. Якими життєвими установками керуватися для успіху в бізнесі?

1. зосереджують не на проблемі - на її вирішенні. У справах завжди трапляється непередбачене: «летять» плани, зриваються терміни, трапляються технічні збої. Успішний підприємець той, хто виробить «імунітет» до стресових ситуацій. Аналіз, виявлення причин збою, корективи, нові цілі - такий підхід має стати звичним.

2. Ніколи не здавайтеся! Втома, невдачі підривають сили, віру в себе. Але лише продовження боротьби залишає шанс на перемогу. Надзусилля, наполегливість рано чи пізно приведуть до результату.

3. Правда замість ілюзій! Розчарування чекає тих, хто мислить нереалістично. Оточуйте себе чесними, знаючими людьми. Приймайте рішення з урахуванням їх думки, це допоможе уникнути помилок.

4. Не плодите заздрісників і конкурентів! Розповідаючи захлинаючись про свої успіхи, ви втрачаєте енергію, породжуєте заздрість і бажання зайняти у вас грошей або зайнятися подібним бізнесом. Конвертуйте відчуття успіху у внутрішню гармонію.

5. Спілкуйтеся з успішними людьми! Уникайте невдах, що виправдовують себе обставинами. Захоплені люди заряджають енергією, дарують ідеї, розсовують горизонти ваших уявлень про світ.

6. Невдачі - безцінний досвід, який веде до перемоги. Тільки одна спроба в бізнесі з 25 є вдалою. Кожен успішний підприємець пережив у минулому багато невдач, але отримав унікальний досвід, який привів його до позитивного результату.

7. Створюйте солідну репутацію. Нехай міняються проекти - усередині створюйте потрібну вам репутацію. Справа не тільки в іміджі - в ставленні до справи. Важливо не «що», а «як». Спочатку ви попрацюєте на репутацію - потім репутація стане працювати на вас.

8. Подвійно успішна команда, де збуваються мрії її учасників. Не будьте егоїстом, допоможіть реалізувати мрії тим, хто допомагав вам. Команда відповість вам ентузіазмом у роботі і неповторним командним духом, не менш важливим, ніж матеріальний успіх. Подробиці тут:

http: //geniusmarketing.me/lab/10-ponyatij-zhiznenn.

9. Не витрачайте зусиль даремно. Проходьте повз клієнтів, оточених стіною недовіри, - це не ваші люди, вас чекають інші, не витрачайте часу даремно.

10. Допомагайте людям безкорисливо. Не розцінювати людини з точки зору зворотної віддачі, транслюйте у всесвіт позитив і робіть добро, і воно повернеться до вас. Факт допомоги важливий для вас не менше.

Ці правила допоможуть у бізнесі і в звичайному житті. Удачи!

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся