Ерозія - вилікування на 100% можливо

Жіночий гінекологічна сфера дуже вразлива , тим не менш, при дбайливому підході до свого здоров'я кожна дівчина і жінка може бути впевнена в тому , що «годинничок » організму в потрібний момент її не підведуть. У даній статті ми поговоримо про таке захворювання як ерозія шийки матки , розглянемо його основні особливості та принципи лікування.

По-перше , під самим поняттям ерозії мається на увазі дефект епітелію - покриває шийку матки поверхневого шару клітин. Виглядає він як ділянка слизової , пофарбованої в яскраво -червоний колір і розташовується навколо зовнішнього зіву шийки матки. Сенс у тому , що ці клітини виявляються як би не на своєму місці , і ситуація вимагає відповідного лікування . Головне підступність ерозії полягає в тому , що вона себе ніяк не проявляють - безумовно , можливі незначні болі та / або кров'янисті виділення під час статевого акту , але далеко не завжди , тому не рекомендуємо ігнорувати профілактичні огляди - виявити ерозію простіше простого , але для цього потрібен очей лікаря . Для уточнення діагнозу зазвичай проводиться кольпоскопія - огляд з використанням спеціального приладу , а також гістологічні дослідження і зскрібки.

Лікувати ерозію чи ні ? Однозначну відповідь - лікувати! Навіть якщо ви молода родили жінок , це не привід думати , що все пройде само , або що наслідки втручання виявляться фатальними для наступних пологів - нічого подібного. А от проблеми із зачаттям через невирішені раніше проблем - явище більш ніж реальне . Більше того , необхідно виключно злоякісний характер утворень - ракові захворювання шийки матки є своєрідною чумою нашого століття.

Як лікують ерозію ? Широко застосовуються такі методики як лазерна і радіохвильова хірургія , кріодеструкція - тобто лікування переважно оперативне. Альтернатива операції - фізіотерапевтичне вплив , яке спрямоване на стимуляцію загоєння ерозій . Дана методика теж досить дієва, але гарантій результату не дає. У будь-якому випадку - призначати схему лікування повинен лікар . Тільки після огляду і проведення необхідних досліджень ( кольпоскопія , аналізи ) , він може сказати вам , як краще буде припікати ерозію , чи можливе використання тільки фізіотерапевтичного методу і т.п. Захворювання виліковується повністю і максимально безпечно завдяки сучасним медичним методиками - головне правильно обрати лікаря.

ТОВ " Гінеколог плюс УЗД 4Д "

юридична адреса: 357500 , Ставропольський край , г.Пятігорск , вул. Ессентукская д.28Д

фактична адреса : 357500 , Ставропольський край , г.Пятігорск , вул. Ессентукская д.28Д

тел. : 8-928-36-46-111

email : kabinetginecologa@gmail.com

сайт: erozia.kabinetginecologa.ru

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся