ru ua

Дженніфер Еністон заради нової ролі відмовилася від здорового способу життя

Дженніфер Еністон заради нової ролі відмовилася від здорового способу життя

Дженніфер Еністон заради ролі в драматичній картині "Торт". Спеціально набирала вагу. Про це Еністон розповіла в інтерв'ю, передає "Сьогодні".

За сюжетом героїня Еністон - жінка з важкою долею, яка переносить автомобільну аварію, а після записується в групу підтримки, щоб пережити наслідки катастрофи.

"Я спеціально нічого не робила 2,5 місяці. Я перестала тренуватися і сидіти на дієті, якої я звичайно дотримуюся. Я як і раніше вела здоровий спосіб життя, але при цьому дозволяла собі дійсно багато", - розповіла Дженніфер.

Раніше Еністон вже розповідала, що в "Торті" вона знімалася без макіяжу. За словами Дженніфер, поява в кадрі без косметики - просто мрія. "Це було просто приголомшливо, мрія і якесь звільнення. Єдиною причиною, по якій я сіла в крісло гримера, це шрами, які потрібні були моїй героїні".

А ось зобразити страждання свого персонажа, за словами Еністон, було не просто: "Спочатку мені треба було спробувати відчути той біль і зрозуміти, як відбиваються на героїні отримані в аварії травми. Після цього треба було освоїти інтонацію голосу персонажа, а потім занурити цей голос в тіло".