Що ми шукаємо насправді, коли хочемо змінити роботу

Що ми насправді хочемо знайти, коли приймаємо рішення про зміну місця роботи або навіть наважуємося на більш радикальний крок і міняємо рід діяльності? У сучасних умовах пошуки роботи являють собою складну задачу. Але набагато складніше, ніж знайти нову роботу, адаптуватися на ній, влитися в трудовий колектив і завоювати прихильність колег і начальства. Ці питання і повинні в першу чергу вирішувати люди, які прагнуть не тільки добре заробляти, але й стати повноцінним членом команди. Якщо, незважаючи на високу зарплату, вам не вдалося стати повноправним «своїм» в колективі, то з великою часткою ймовірності дуже скоро ви знову будете шукати собі нову роботу. Пошук вільних вакансій найпростіше почати з перегляду пропозицій роботи на сервісі http://rabota.ua/. Але для початку дайте самі собі: що ви хочете від нової роботи?

Напевно це не тільки нове місце і більш висока зарплата. Може, варто подивитися на проблему дещо ширше?

Що являє для нас робота

Життя влаштоване таким чином, що значну частину свого часу нам доводиться проводити на роботі. Бажання заробити більше грошей, щоб забезпечувати бажаний рівень життя для своєї сім'ї є одним з найсильніших стимулів. У досягненні цієї мети ми залишаємося на роботі після закінчення регламентованого робочого дня і навіть приходимо в офіс в свій особистий час, якщо це потрібно для успішного завершення операції або виконання умов вигідного контракту з партнерами. Але давайте задумаємося, невже це те, до чого ми прагнемо? Для відчуття повного щастя людина вимагає не тільки матеріальних благ. І якщо ви задумалися про пошук нової роботи, то вибирайте її так, щоб вона могла забезпечити вам те, заради чого і варто жити і працювати. Давайте подумаємо, про що не можна забувати в пошуках нового місця роботи.

Наша значимість

Кожна людина свідомо, або на підсвідомому рівні прагне до того, щоб його зусилля були оцінені по достоїнству. Керівництвом або колегами по роботі, а краще усіма одночасно. Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб наші зусилля і посильний внесок у досягнення спільної мети були помічені і отримали високу оцінку. Саме заради цього варто ходити щодня на роботу і виконувати свої обов'язки згідно займаної посади, і навіть трохи більше.

Наше ставлення до роботи

Справжнє задоволення від результатів своєї діяльності можна отримати в тому випадку, якщо ви займаєтеся улюбленою справою. Коли робота і хобі об'єднуються, людина буде справді щасливий. Змінивши свою роботу, намагайтеся докласти максимум зусиль для того, щоб полюбити її. Звичайно, це дуже складно, і не в кожного може вийти, але постаратися потрібно. Навіть якщо вашою основною метою є виключно забезпечення власного матеріального добробуту, і в цьому випадку потрібно постаратися полюбити свою роботу. Якщо у вас це вийде, то результати будуть набагато краще, адже ви почнете отримувати задоволення від того, чим займаєтеся.

Бажання росту і розвитку

Практично кожній людині притаманне бажання постійного розвитку і зростання в професійному плані. Протягом усього життя виконувати одну і ту ж роботу надзвичайно нудно і складно в психологічному плані. Усередині кожного з нас присутнє бажання постійно вдосконалюватися. Займана вами посаду повинна мати на увазі можливість такого розвитку та вдосконалення. І якщо в одній компанії ви вже досягли свого професійного максимуму, то потрібно шукати можливості подальшого розвитку в іншому місці. 

стабільність

Відсутність стабільності в економіці країни знаходить своє відображення і в кожному з нас. Ми схильні до страху опинитися без роботи і засобів до існування. Спираючись на цей факт, іноді люди воліють погодитися на посаду з меншим окладом, але в стабільній компанії. Але іноді варто ризикнути і вибрати молоду фірму, в якої не тільки рівень заробітної плати, а й перспективи кар'єрного зростання будуть набагато вище.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся