Паперові серветки - наші незамінні помічники

Зараз вже складно в це повірити , такий важливий для нас атрибут як паперові серветки були винайдені не так і давно . Вперше їх презентував англійська фабрікантв 1887 на обіді виробників паперу в США . Предком паперової серветки можна вважати листок фігового дерева , яким ще 3500 років тому раби витирали губи господарям після трапези.Ізобретеніе паперових серветок в кінці 19 століття справило фурор , частково замінивши полотняні рушники та позбавивши господинь від необхідності регулярно їх прати і виводити плями.

Як відомо , папір є економічним і екологічно чистим матеріалом. Вона чудово вбирає вологу і жир , залишаючись вже багато десятиліть найбільш зручним сировиною для виробництва серветок. І поки вчені проводять дослідження і намагаються створити матеріал , який за своїми властивостями перевершить папір , мільйони людей по всьому світу продовжать користуватися простими паперовими серветками.

На даний момент , паперові серветки і туалетний папір вже давно стали незамінними речами в будь-якому будинку або офісі , афірменние серветки з логотипом є обов'язковим атрибутом багатьох кафе і ресторанів. Адже заклад може мати унікальний інтер'єр і прекрасне меню , але враження клієнта про нього може зіпсуватися тільки від виду пустойсалфетніци на столі або від подачі найдешевших серветок на сайті http://rusbumaga.ru.

На ринку гігієнічної продукції можна побачити сотні найрізноманітніших варіантів серветок , що радують око яскравими і незвичайними забарвленнями і навіть зображеними на них творами мистецтва. Фактура даної продукції також може відрізнятися в залежності від технологічних особливостей виробництва і сировини: від недорогих серветок економ -класу , до максимально м'яких з підвищеними вбираючими якостями.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся