Бонус при реєстрації

Зараз багато сайтів пропонують вітальний бездепозитний бонус при реєстрації. Особливо привертає увагу бонус за реєстрацію форекс , так як даний вид заробітку набирає свої оберти.

Серед подібних сайтів можна відзначити www.tradefort.ru , який пропонує зареєструватися і отримати вітальний бонус ( бонус ) у розмірі 5 доларів , але варто звернути свою увагу на декілька умов .

Для отримання привітального бонусу потрібно пройти процедуру верифікації , яка вимагає завантаження копій документів , що підтверджують вашу особу. Після цього в особистому кабінеті потрібно відшукати меню « Вітальний бонус » , в якому стане активна кнопка «Отримати бонус " .

Бонус можна отримати лише протягом 10 днів з моменту реєстрації реального рахунку , тобто , якщо у Вас виникнуть проблеми з верифікацією , то можна не встигнути отримати бонус.

Бонус нараховується тільки на один рахунок , тільки один раз і лише новим клієнтам . Бонус не можна отримати родичам тих осіб , які отримали його раніше.

Щоб вивести бонус і прибуток, отриманий з нього , необхідно виконати певні умови: для класичних рахунків - це закриття угод загальним обсягом 1.5 лота , для центових рахунків - 150 лотів.

Якщо компанія запідозрить Вас в якихось махінаціях , наприклад , отриманні бонусу одним клієнтом на кілька рахунків , то вона має право списати бонусні кошти і відповідно прибуток, отриманий від торгових операцій з використанням бонусу без попереднього повідомлення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся