Олександр Пономорев рятується від депресій малюванням

НовиниІнше    09.08.2013 - 11:48

У день свого народження, 9 серпня, Олександр Пономарьов дав відверте інтерв'ю про своє особисте життя і плани на майбутнє.
На своє 40-річчя Пономарьов не збирається влаштовувати гучних святкувань, а збере тільки близьких друзів. Де саме відсвяткують подія, співак не знає, пише "Сьогодні".
Стосунки з колишньою дружиною у Пономарьова вже врегульовані, і він може бачитися з сином два рази на тиждень, як цього і прагнув.
"Звичайно, мені хочеться зустріти людину, у якого я закохаюся беззастережно. Мені взагалі іноді здається, що два попередніх шлюбу були послані мені випробування, щоб я зрозумів, хто насправді мені потрібен", - ділиться співак. Олександр зізнався, що закохується все рідше, проте все одно не підходить до любовної питання прагматично і чекає "хімії". А коли накочує депресія, співак рятується за мольбертом.
"Мене просто заспокоює запах масляної фарби. Коли в мене депресія і я не хочу нікого бачити, дістаю мольберт і начаю "мазюкать". Це навіть картинами складно назвати. Я ж не художник. Потім викидаю цю "мазюку", або залишаю на пам'ять", - розповів Олександр.
Нагадаємо, гени батька-народного артиста, мами-продюсера, і діда-композитора передалися і Євгенії Пономарьової, і тепер дівчина мріє про кар'єру співачки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top