14-річний житель Запоріжжя влаштував відеорасправу над дівчиною

Відео, викладене днями в соцмережу , на якому 14-річну Леру із Запоріжжя , збиває і публічно принижує її ровесник Артем , не на жарт сколихнула громадськість !

Кілька сотень хлопців у своїх коментарях відразу стали на захист дівчинки і погрожували провчити підлітка міцними стусанами . Довго чекати не довелося - вчора в мережі з'явилася " друга серія " - відео розправи над кривдником Лери . Двоє хлопців по черзі били провинився підлітка , після чого той попросив вибачення у дівчинки.

 «Десь з місяць тому ми гуляли з подругою у вихідний день. До нас підійшов Артем з незнайомою мені дівчинкою. Він почав мене ображати і сказав , що якщо я на камеру назву себе повією , то він не буде мене бити . Я боялася , що він мене поб'є , тому зробила так , як він велів. Однак Артем все одно мене побив " , - згадує Лера і додає , що відео її друг виклав в соцмережа , щоб зганьбити її .

«Я не знала , що мені робити. Потім показала відео мамі і ми написали заяву в міліцію " , - каже Лєра. У Шевченківському райвідділі міліції підтвердили , що заяву прийняли , зараз проводять розслідування.

Лера зізнається , що не очікувала такої масової підтримки з боку городян. «Позавчора я йшла додому і мене зупинили хлопці , вони сказали , що хочуть захистити мою честь , і ми пішли до Артема . Хлопці його вдарили кілька разів і він попросив прощення , але якось не дуже правдоподібно » , - каже Лєра.

Тим часом Артем розповів свою версію того, що сталося . «Я дуже люблю Леру , ми з нею зустрічалися. Але вона мені змінила , і я розлютився . Я не розумів що , роблю , це був лютий напад ревнощів . Мені соромно за те, що трапилося . І те , що мене побили ті хлопці - це було у справі . Я не мав права піднімати на неї руку " , - говорить Артем .

Є в цій справі і третя сторона - близькі друзі Лери та Артема . За словами хлопців , останнє відео не варто приймати за чисту монету - це лише інсценування покарання Артема , яку зняли , щоб хоч якось заспокоїти бурхливо відреагували на відео громадськість - адже під першим відеороликом посипалися сотні агресивних коментарів, в яких народ висловлював готовність повоспітивать хлопчиська всерйоз. "Те , що відео з Лерой набере стільки переглядів і викличе такі негативні відгуки на адресу Артема ніхто не очікував. Тому він з друзями зняв відео, де Артема нібито б'ють незнайомі хлопці , щоб уникнути справжнього покарання від невідомих людей » , - розповів нам знайомий " режисера-початківця " який побажав залишитися неназваним і додав , що Артем з Лерой зараз знову зустрічаються в таємниці від батьків . « Мама Лєри після того, що сталося заборонила їм спілкуватися , вона не збирається забирати заяву з міліції " , - додає хлопець.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся