ru ua

"На мене напала бандитська зграя" регіоналів ", - міністр Балога

Глава МНС Віктор Балога заявляє, що його машину намагалася заблокувати "бандитська зграя" кандидата в депутати від Партії регіонів. "Тільки завершив зустріч у Міжгір'ї (Закарпатська обл. - Ред.) І виїхав на Мукачево.

За містом дорогу мені перегородили 4 віп-машини . Блюк таким чином з позиції сили хотів зі мною "поговорити". Охорона професійно розштовхала машини і цю бандитську зграю, і ми поїхали далі. Прошу Генпрокурора взяти у виробництво зазначений факт блокування. Я впевнений, що в країні, яка декларує свій шлях в ЄС, факти подібного кримінальної поведінки в політиці неприпустимі. Тож реакція держави повинна бути жорсткою, незворотною і негайної ", - написав Балога.

"По дорозі на дачу в селі Чинадієво Мукачівського району зупиняє мене жінка. Каже, що так і так, Вікторе Івановичу, почали у нас носити гроші від Блюка. Блюк - це не прізвище, це кличка кандидата від" Регіонів ", а Чинадієво входить в Свалявський округ, де йому опонує Олександр Кеменяш. Так от - каже жінка, що дають по 200 гривень і запитує, як поступити в цій ситуації. Я їй сказав, хай бере гроші, а в неділю голосує по совісті. І це попросив передати всім, кому зможе - хай люди йдуть і беруть, поки ще є час. Бо це не чесні гроші і вибори - єдина можливість забрати своє у шахраїв ", - написав раніше Балога.