"Караванський" сищик розповів про покинуту дачу і Чикатило

"Сегодня" зі слів сищика стало відомо, які версії зараз перевіряє міліція в пошуках Ярослава Мазурка.

«Сегодня» поспілкувалася із досвідченим детективом, який бере участь у пошуках «стрілка» з "Каравану". Співробітник міліції розповів нам, що зараз посилено перевіряється версія, що Мазурок заліг десь на покинутій дачі, можливо, під Києвом. Версію про міграцію Ярослава по Україні на машині, яка нещодавно прозвучала від МВС, сищик відкидає, так як це занадто небезпечно для перехованця.
«Навіть якщо він змінить зовнішність, але залишиться збройним (а він напевно озброєний), при огляді, спеціально навчений собака це може виявити», - вважає оперативник. Досить довгу невразливість Мазурка, якого безуспішно шукає вся міліція країни, сищик пояснює природною звірячоїю хитрістю і везінням.
«Згадайте, як ловили Онопрієнко, Чикатило або Ткача, на це йшли роки, хоча і словесні портрети були, і слідів повно ці нелюди залишали, - говорить сищик. - Але раз на кілька років обов'язково з'являється такий вбивця, наділений не тільки жорстокістю, але і звіриним чуттям. Схоже, Мазурок з таких ».

Події в «Каравані» для «Сьогодні» прокоментував і судово-медичний експерт. Він розповів, що охоронці загинули кожен від декількох поранень в область грудей. Тобто Мазурок не був якимось особливим снайпером, він просто знав, що найбільше шансів убити людину в швидкоплинній сутичці, стріляючи саме в груди. Вона являє собою велику площу, важко промахнутися, плюс там розташовано багато життєво важливих органів. Вбивця, до речі, жодного разу не потрапив у серце. Але вразив в одному випадку в аорту, в іншому - легке. За словами експерта, вижити при таких травмах у людей шансів не було, навіть якби миттєво з'явилася швидка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся