У результаті вибуху в Назрані загинули 25 людей, - уточнені дані.
За уточненими даними, в результаті вибуху біля будівлі міського відділу внутрішніх справ у Назрані загинули 25 людей. Як повідомили в прес-службі президента Інгушетії, до теперішнього часу опізнані тіла 14 загиблих.
Нагадаємо, вибух у будівлі ГВВС у Назрані стався 17 серпня о 8:05 за київським часом. За даними Слідчого комітету при прокуратурі РФ, бомбу було закладено в автомобілі "Газель", яким керував терорист-смертник. Вибух прогримів тоді, коли автомобіль в'їхав до двору будівлі ВВС під час ранкового огляду особового складу.
Вибух пошкодив близько 40 автомобілів. Частково зруйновано будівлю ВВС, а також вибито шибки у п'ятиповерховому житловому будинку, що знаходиться поряд. Знищено і пошкоджено зброю, боєприпаси, службову документацію і майно, їх перелік і кількість уточнюються. За даними МВС республіки, потужність вибухового пристрою склала близько 400 кг у тротиловому еквіваленті.
За фактом вибуху порушено кримінальну справу за ст.317 Кримінального кодексу РФ (посягання на життя співробітників правоохоронних органів), ст.105 Кримінального кодексу РФ (вбивство) і ст.222 УК РФ (незаконний обіг зброї та вибухівки). Через вибух у Назрані відправлено до відставки главу Міністерства внутрішніх справ Інгушетії Руслана Мейрієва.