У Греції на сьогодні запланований загальнонаціональний страйк, який у т.ч. паралізує повітряне повідомлення.
У Греції на сьогодні запланований загальнонаціональний страйк. Організаторами 24-годинного страйку виступили найбільші профспілки країни. Вони незадоволені заходами, прийнятими урядом країни у зв'язку з недавнім скандалом навколо пенсійного фонду.
Очікується, що загальнонаціональний страйк паралізує повітряне повідомлення. Так, державна авіакомпанія Olympic Airlines вже відмінила декілька десятків внутрішніх і міжнародних рейсів з міжнародного аеропорту Афін.
У зв'язку з акцією протесту профспілок серйозні зміна внесені до графіка руху міжміських потягів, тоді як потяги афінського метро і приміські електрички і зовсім залишаться в депо. У лікарнях медики надаватимуть пацієнтам тільки екстрену допомогу, передає Associated Press.