Чистий прибуток Societe Generale в I кварталі 2006 р. виріс на 20% - до 1,47 млрд євро.
Чистий прибуток французького банку Societe Generale в I кварталі 2006 р. виріс на 20% - до 1,47 млрд євро в порівнянні з 1,23 млрд євро, отриманими за аналогічний період роком раніше. Такі дані містяться в опублікованому сьогодні фінансовому звіті банку.
Виручка Societe Generale в I кварталі 2006 р. збільшилася на 21,6% і склала 5,78 млрд євро проти 4,75 млрд євро роком раніше. Операційний прибуток за звітний період склав 2,2 млрд євро, що на 30,2% більше аналогічного показника за I квартал 2005 р., зафіксованого на рівні 1,69 млрд євро.
Компанія пов'язує успішні фінансові показники за звітний період з доходами від торгівлі акціями і андеррайтингу, а також доходами від споживчих банківських послуг на внутрішньому ринку.