"The Best. Краще за 8 років": прем'єра вистави від театру "Дивні Люди"

Театр "Дивні Люди" (фото: facebook.com/Theater.DL)
Театр "Дивні Люди" (фото: facebook.com/Theater.DL)

26.10.2018

26 жовтня в київському Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійного спектаклю "The Best. Краще за 8 років" (квитки).

"Є в нас такий спектакль під назвою "Номер 5". В ньому ми показуємо безліч матеріалу, мініатюр, сценок, етюдів з нашого минулого життя. Все це в свій час показувалося на багатьох фестивалях, студентських вечорах - загалом, все це наша історія. І ось зовсім несподівано для себе ми зрозуміли, що пройшло вже 8 років, як ми граємо наші офіційні вистави. За цей час було створено понад 18 вистав, а це близько 30 годин різних монологів і етюдів. Більшість з яких вже стали історією. В результаті ми вирішили зібрати найкраще, запросити наших друзів і зробити великий ювілейний концерт. Який ювілей 8 років, запитаєте ви? Ну ми ж "Дивні" і у нас все не як у людей", - говорить один із засновників театру "Дивні Люди" Артем Новіков.

Додамо, що зі сцени в цей вечір радувати вас будуть Артем Новіков, Юрій Громовий і Віталій Сердитов. Тому ця комедійна постановка прикрасить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Відео: YouTube/Дивні люди

У виставі буде звучати жива авторська музика у виконанні друзів театру.

Нагадаємо, 30 листопада у Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійного спектаклю "Гроші, удача і заклопотаний Єнот".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся