Українцям розкажуть, як бізнесу боротися за виживання під час кризи

PM GO 6.0 Join the Fight відбудеться 30 жовтня (фото: прес-служба)
PM GO 6.0 Join the Fight відбудеться 30 жовтня (фото: прес-служба)

30.10.2020

30 жовтня пройде безкоштовна онлайн-конференція PM GO 6.0 Join the Fight, де зберуться підприємці, топ-менеджери зі сфер ІТ, маркетингу та спорту, які поділяться рецептами виживання в період, що називають "епохою безладу".

Як залишатися на плаву, коли обставини не вселяють оптимізм? Як залишатися на плаву, коли обставини не вселяють оптимізм? Які неочевидні інструменти та рішення допоможуть не тільки зберегти, але й збільшити темпи розвитку та яку стратегію прийняти на найближчі місяці - про це та багато іншого розкажуть: Євген Чичваркін, Андрій Федорів, Григорій Бакунов, Василь Старостенко, а також представники компаній ReFace, Tesla, Rakuten Viber, Pornhub і навіть керівник відділу маркетингу футбольного клубу "Ювентус" та ще десятки лідерів зі світу бізнесу, ІТ та спорту

Захід буде цікавим всім, хто бореться за свою справу і не збирається здаватися, попри хаос, який привнесла пандемія. Цінні знання та досвід для себе винесуть підприємці, топменеджери, маркетологи, розробники та всі, хто хоче адаптуватися до нової реальності.

Участь у PM GO 6.0 Join the Fight безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті конференції. Початок - о 10:00 30 жовтня.

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся