Жіноча збірна України з біатлону взяла золото в естафеті на Кубку світу (відео)

Збірна України з біатлону виграла золоті медалі в жіночій естафеті на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі. Українська дружина у складі Валентини та Віти Семеренко, а також Юлії Джима і Альони Підгрушної на фініші випередила команду Франції на 45 секунд.

Збірна України з біатлону виграла золоті медалі в жіночій естафеті на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі.

Українська дружина у складі Валентини та Віти Семеренко, а також Юлії Джима і Альони Підгрушної на фініші випередила команду Франції на 45 секунд, а третє місце дісталося Німеччині з відставанням на 1 хвилину і 47 секунд.

Збірна Росії у складі Катерини Глазиріної, Катерини Шумилової, Ольги Вілухіної і Ольги Зайцевої стала п'ятою, поступившись переможницям 2 хвилини і 53,5 секунди.

Нагадаємо, в середині грудня минулого року українська біатлоністка Олена Підгрушна завершила гонку переслідування в Поклюці за крок до п'єдесталу. Капітану нашої жіночої команди тоді вдався чудовий персьют, в ході якого вона піднялася із 26-го стартового місця на підсумкове 4-е. Крім того, за чистим часом переслідування Підгрушна стала лідером перегонів. І, до всього іншого, у неї виявився стовідсотковий показник на рубежах.

Дуже якісну гонку показала тоді Віта Семеренко, хоча її трохи підвела стрільба стоячи, але й восьме місце - дуже гідний результат. Повідомлялося, що зуміла покращити своє стартове місце і Юлія Джима, яка піднялася на три рядки і фінішувала 30-ю.