"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

У Турині на "Ювентус Стедіум" закінчився матч другого туру Ліги Чемпіонів, в якому "Ювентус" приймав "Шахтар". Першими забили донеччани, Тейшейра на 23-й хвилині вколотив м'яч у ворота Буффона. Відповідь італійців не змусила себе чекати - Бонуччі не менш упевнено переправив м'яч в праву дев'ятку воріт Пятова після подачі кутового. РБК-Україна пропонує вашій увазі стенограму онлайн-трансляції матчу "Ювентус" - "Шахтар".

Ювентус - Шахтар 1:1 (Бонуччі, 26 - Тейшейра, 23)

Бас Найхенс дав фінальний свисток, який зафіксував бойову нічию 1:1. Чудовий поєдинок рівних по силі команд. Спасибі, що читали нашу онлайн-трансляцію! До зустрічей.

90+2 хв. У поперечину потрапляє Вілліан з центру штрафної. Відмінну атаку провели "гірники".

89 хв. Жовта для Ілсіньо за зрив атаки в центрі поля. Невдало увійшов у гру бразильський легіонер.

88 хв. Міг відзначитись Мхітарян. Змістився гравець "Шахтаря" з лівого флангу в центр, увійшов до штрафної і небезпечно пробив низом в лівий кут воріт Буффона. Знову забракло пари сантиметрів. Вражаючий прорив.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. "Юве" проводить заміну у відповідь. Замість Відаля вийшов Погба.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Тейшейри вийшов Ілсіньо.

80 хв. Вілліан міг забивати. "Гірники" вийшли в контратаку, К'єлліні зіграв надійно, але м'яч відскочив на Вілліана, який в одне торкання дуже небезпечно пробив у правий кут воріт. Зовсім трохи не вистачило для точного удару.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Жовта для Хюбшмана за гру рукою, штрафний для Пірло. Ветеран пробив набагато гірше, ніж капітан "Шахтаря" пару хвилин тому. В черговий раз м'яч летить вище воріт.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Жовта для К'єлліні, штрафний для "Шахтаря". Даріо Срна пробивав в лівий від Буффона кут, але легендарний голкіпер зумів відбити складний м'яч.

70 хв. Знову небезпечний момент біля воріт "Шахтаря" приходить з лівого флангу захисту. Навіс Ліхштайнера на дальню штангу могли замикати два гравця "Ювентуса". Щастить донеччанам.

68 хв. З лівого флангу в штрафну "Юве" навішував Рац. Дуже неточно. Вільний удар виконає Буффон.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Ще одна заміна у складі "Ювентуса". Замість відверто невиразного Матрі на поле вийшов Квальярелла.

64 хв. Кучер не дозволив Матрі вийти один на один з Пятовим, вдало зігравши на випередження у власній штрафній. Матрі випрошує пенальті, хоча сам упав на захисника "Шахтаря".

62 хв. "Шахтар" довго контролює м'яч на половині поля італійців. Намагаються сушити гру гірники.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів57 хв. Заміна у "Юве": замість Вучінича виходить Джовінко

56 хв. Провисає правий фланг захисту у "гірників". Небезпечний простріл ледь не призвів до голу, але Ракицький опинився в потрібному місці і в потрібний час.

53 хв. Небезпечну контратаку "запоров" Вілліан. Гравці "Шахтаря" мали чисельну перевагу, але бразилець не віддав передачу вчасно, в результаті чого втратив м'яч.

52 хв. Тиск "Ювентуса" провокує помилки "Шахтаря". Срна ледь не обрізався, віддаючи передачу поперек поля біля центральної лінії.

48 хв. Парад помилок біля штрафної "Шахтаря" призвів до того, що м'яч опинився у Вучінича. Вище воріт пробиває гравець "Юве".

46 хв. Кутовий зліва подає Пірло - Пятов надійно вибиває м'яч кулаками. "Ювентус" вийшов на другий тайм злим.

46 хв. Продовжують команди матч. "Шахтар" в першому таймі виглядав цікавіше, так як більш продумано проводив свої атаки. "Ювентус" грає сумбурно, але видно, що "Стара Синьйора" може додати. Другий тайм обіцяє бути напруженим.

Лунає свисток на перерву. Після першого тайму рахунок 1:1.

45 хв. Бонуччі після подачі кутового з лівого флангу ледь не забиває другий гол у ворота Пятова. Удар головою вийшов дуже хитрим, але Пятов зайняв правильну позицію в воротах, в наслідок чого м'яч влучив у ногу голкіперу "Шахтаря". Дуже небезпечно.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів43 хв. Жовту заробляє Ліхштайнер за зрив контратаки. Італієць фолив на Ракицькому.

42 хв. Заробив небезпечний штрафний Пірло, розігравши його з Ліхштайнером, який знову віддав не дуже хороший простріл з правого кута штрафної площі донецького клубу. М'яч летить на кутовий.

38 хв. Маркізіо пробивав з лінії штрафної. Удар вийшов дуже сильним, але неточним - вище воріт летить м'яч .

33 хв. Ліхтштайнер виявився абсолютно один в штрафній "гірників", і небезпечно прострілив. Матрі не зміг обробити м'яч на лінії воротарського майданчика.

30 хв. Незадоволені обидва тренери - багато сумбуру в діях футболістів, команди грають без центру поля.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів26 хв. Гол! Недовго музика грала. "Юве" зрівнює рахунок - Бонуччі після подачі кутового потужним ударом розстрілює праву дев'ятку воріт Пятова.

"Ювентус" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів23 хв. Гол! Фернандіньо вивів "Шахтар" в контратаку, яка перетворилася в позиційну. Плутанина в штрафній "Юве" призвела до того, що м'яч опинився у Тейшейри в штрафній площі. Бразилець не довго думаючи розстріляв ворота Буфона буквально з пари метрів.

17 хв. Міг забивати Маркізіо після пасу від Пірло. З лінії воротарської пробивав італієць, м'яч пролетів над правою дев'яткою.

16 хв. Тейшейра обіграв підлога "Ювентуса", але заплутався на останньому захиснику італійців. Дуже небезпечно було.

12 хв. Придавив "Шахтар". Знову небезпечний простріл, але вже справа, знову не вистачило кількох сантиметрів, щоб забити. Через хвилину ідентична ситуація виникла біля воріт донеччан, на вістрі атаки "Юве" був Матрі.

9 хв. Проблеми у "Ювентуса" на лівому фланзі захисту. Вже вдруге небезпека приходить звідти. Спочатку Вілліан накрутив на фланзі пару захисників, але загравшись втратив м'яч, який відлетів на ногу Фернандіньо. Бразилець дуже небезпечно пробив - круглий пролетів в метрі від лівої стійки.

6 хв. Рац з кута штрафного віддав простріл на Мхітаряна, який не зміг переправити м'яч у ворота "Юве" на дальній штанзі. Перший небезпечний момент в матчі.

2 хв. Потенційно небезпечний штрафний заробив "Шахтар", проте Ракицький пробив прямо в стінку з гравців "Юве".

1 хв. Головний арбітр матчу Бас Нейхенс дав стартовий свисток. "Ювентус" грає в традиційній для себе чорно-білій формі, "гірники" в не менш традиційній помаранчево-чорній.

Стали відомі стартові склади команд:

"Ювентус": Буффон (К), К'єлліні, Бардзальї, Бонуччі, Ліхтштайнер, Маркізіо, Пірло, Асамоа, Відаль, Вучиніч, Матрі.

Запасні: Сторарі, Лусіо, Мартін Касерес, Погба, Джаккеріні, Джовінко, Квальярелла.

"Шахтар": Пятов, Кучер, Ракицький, Рац, Срна, Хюбшман, Фернандіньо, Вілліан, Алекс Тейшейра, Мхітарян, Луїс Адріано.

Запасні: Каніболоцький, Шевчук, Степаненко, Кобін, Гай, Ілсіньо, Едуардо.

Особливого представлення "Ювентус" не вимагає. Команда є європейським грандом багато років. 28 італійських чемпіонств, 9 національних кубків, 2-кратний володар кубка Ліги Чемпіонів, 3 Кубка УЄФА - цей список можна продовжити цілим списком менш важливих трофеїв.

У складі італійського клубу цілий розсип справжніх майстрів - Бонуччі, Кьеліні, Маркізіо, Відаль, Джовінко, Вукинич. Кожен з цих гравців може видати супергру. Але "ватажками" у "Юве" є дві легенди італійського футболу - воротар Джанлуїджі Буффон і півзахисник Андреа Пірло. Хто-хто, а цих гравців повинен знати кожен. Саме ці двоє, по суті, вивели збірну Італії у фінал Євро-2012.

У "Шахтаря" таких гравців в складі немає. Але донеччани можуть взяти своє з допомогою командної гри, яка на даний момент представляє просто неймовірну силу. Хоча, саме на тлі суперника, типу "Юве", можна буде по-справжньому оцінити нинішній рівень гри "Шахтаря".

"Ювентус" вміє швидко переходити з оборони в атаку, атакуюча лінія італійців дійсно являє собою грізну силу. "Гірники" ж мають перевагу у швидкості роботи з м'ячем кожного гравця, команда у фантастичній формі.

"Шахтарю" буде дуже складно добитися позитивного результату, однак "Ювентус" теж чекає дуже важка гра.