ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

"Дніпро" виграв у Голландії у ПСВ і за тур до закінчення групового турніру забезпечив собі вихід в 1/16 Ліги Європи. На гол Вейналдума дніпряни відповіли робочим голом Селезньова і шедевральним ударом Коноплянки.

22 листопада, 22:05
Ейндховен, "Філіпс"
ПСВ - Дніпро, 1:2
Гол:
Вейналдум, 18 - Селезньов, 24, Коноплянка, 74
ПСВ: Ватерман, Манолев, Дерейк, Марсело, Боума, Хатчінсон, Вейналдум, Енгелаар, Ленс, Матавж, Мертенс
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стринич, Канкава, Ротань, Матеус, Жуліано, Коноплянка, Селезньов
Трансляція на 2+2

"Дніпро" виграв матч і виходить з першого місця в плей-офф Ліги Європи. Добрий вечір для українського футболу.

90+3 хв. Лаштувка "начудив". Пішов ловити м'яч, який йшов на Ленса. Легко забравши його в руки, Ян випустив його і форвард зумів прострілити уздовж порожніх воріт. На щастя, там нікого не було.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Зозуля за грубий підкат отримав жовту картку. Вейналдум - за розмови.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Федецький піде зміцнювати захист. Пішов автор шедевра Коноплянка.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи84 хв. Ось вона, європейська справедливість. Канкава знову, на думку судді, зіграв з наміром рукою. Дурне видалення.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи81 хв. Канкава, на думку судді, З намірОМ зіграв рукою в центрі поля.

78 хв. Зозуля повинен був забивати. Коноплянка накрутив на фланзі захисника і прострілив на Романа, але його удар виявився неточним.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Селезньов сьогодні забив у відправився відпочивати. Вийшов Роман Зозуля.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи74 хв. Оце так!!! Коноплянка забиває просто шедевральний гол!!! Селезньов на лівому краю штрафного скинув на кут штрафної під удар Жені, і той шикарним ударом послав м'яч у дальню "дев'ятку". Ватерман навіть не ворухнувся.

71 хв. Матеус виявився з м'ячем під нульовим кутом, пробив, але воротар ПСВ відбив м'яч на кутовий.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи70 хв. Денисов змінив Стринича.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи69 хв. Хатчінсон по ногах стукнув Коноплянку.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи67 хв. Енгелард поикдает полі. Замість нього Адвокаат випустив Депая.

63 хв. Мертенс на газоні після зіткнення з Мандзюком. Потрібна допомога нападаючому ПСВ.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи60 хв. Стринич вирішив затягнути час. Суддя відразу відреагував.

58 хв. Матеус, трохи не вийшов один на один з Ватерманом. Але голкіпер першим встиг до м'яча після передачі зі своєї половини поля від дніпровських захисників.

56 хв. ПСВ повністю забрав ініціативу. "Дніпро" дуже рідко навіть центр поля переходить. Але сказати, що голландці небезпечно атакують не можна. Досить спокійно все виглядає.

53 хв. Лаштувка спас "Дніпро". Матавж вискочив на чеського голкіпера, спробував перекинути Яна, але воротар рукою дотягнувся до м'яча.

51 хв. Гра вирівнялася. ПСВ намагається розкрити захист "Дніпра". Широко грають голландці. "Дніпро" відповідає швидкими контратаками.

48 хв. На початку другого тайму володіють м'ячем дніпряни. Не особливо лізуть вперед гості, але і тримають м'яч впевнено.

Другий тайм в Ейндховені.

На даний момент "Наполі" виграє у Швеції у АІКа 1:0. Такий розклад (нічия в нашому матчі і перемога італійців) виводить "Дніпро" в плей-офф Ліги Європи.

Свисток на перерву. Відпочиваємо 15 хвилин.

45 хв. Коноплянка розбігався під кінець тайму. Вже двічі він пройшов свого опонента на фланзі за останні кілька хвилин.

42 хв. Не вдається гравцям ПСВ довести свої атаки до повноцінних ударів. Подачі є, проходи є. А моментів немає. Добре відпрацьовують в захисті гравці "Дніпра".

38 хв. Гарна гра. Після серії супермоментів "Дніпра", ПСВ знову підсів на ворота суперника. Небезпеки поки немає.

35 хв. А тепер Селезньов! По лівому краю штрафного Женя увійшов у штрафну, обійшов захисника і пробив з лінії воротарського майданчика. Трохи неточно, м'яч пройшов поряд з дальньою стійкою.

34 хв. Ах, Матеусушка!!! Як же так? Джуліано з центру поля вивів один на один Матеуса, той обіграв воротаря, пробив, але захисник в підкаті встиг вибити м'яч на кутовий.

31 хв. Коноплянка неточно пробив зі штрафного з непоганої позиції. Поки Женя не виглядає схожим на себе.

27 хв. Для ПСВ все починається з початку. Знову пішли в атаку голландці.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи24 хв. ГООЛ!!! СЕЛЕЗНЬОВ!!! Стринич з лівого флангу, увійшов у штрафну і пробив в дальній кут, куди прибіг Селезньов і в підкаті заніс м'яч у ворота.

20 хв. Джуліано по дорозі з лівого флангу до центру пройшов декількох захисників. Увійшовши в штрафну, бразилець пробив, але удар вийшов несильним.

ПСВ - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи18 хв. Забиває ПСВ. Вейналдум точно пробив з лінії штрафної в правий нижній кут воріт.

15 хв. Небезпечний простріл від Ленса з правого флангу. Але ніхто з гравців ПСВ не дотягнувся до м'яча. А Мандзюк на дальній штанзі просто вибив м'яч на кутовий.

11 хв. Хороша гра нас чекає. ПСВ знову відповідає атакою на атаку. Гарна комбінація пройшла у голландців. Пас п'ятою Ленса на Мартенса був класним, але форвард був в офсайді.

9 хв. Класно виглядає атака "Дніпра". Жуліано пройшов кількох суперників по центру воріт, віддав на Коноплянку, удар якого заблокував захисник.

6 хв. А це вже відповідь від ПСВ. Дерік бив головою з близької відстані після подачі з лівого флангу. Лаштувка не дотягся до м'яча, але і удар пройшов вище воріт.

4 хв. А ось і момент. Селезньов після подачі зі штрафного Ротаня, виявився з м'ячем в штрафній, але кут був дуже гострий, і удар Жені відбив воротар.

3 хв. Традиційно почав "Дніпро" з атак на чужі ворота. У багатьох матчах така тактика приносила дніпропетровцям позитивний результат.

Почався матч на стадіоні "Філіпс". Вперед, "Дніпро"!

Якщо оцінювати стартовий склад дніпрян, вони будуть грати в досить атакуючий футбол. Розраховує на швидкість своїх гравців Рамос - наявність у старті Коноплянки, Матеуса і Жуліано тому підтвердження.

Добрий вечір, любителі футболу. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу ПСВ - "Дніпро".