Моурінью вперше програв вдома, а "Мілан" підкрався до єврокубків

В Європі були зіграні чергові матчі європейських футбольних топ-чемпіонатів. Поєдинки відбулися 19 квітня.

Англія

"Челсі" приймав "Сандерленд" і несподівано програв домашній матч - уперше при Моурінью в чемпіонаті. Хоча на початку матчу Ето'О вивів "аристократів" вперед, пробивши головою після подачі кутового. А потім помилився воротар "Челсі" Шварцер, коли відбивав дальній удар, і на добиванні першим зіграв Уікем. А під кінець гри Аспілікуета поруч зі своїми воротами не вчасно спіткнувся, м'яч підібрав Алтідор і іспанцеві довелося порушувати правила - точно реалізував пенальті Боріні.

"Челсі", маючи на матч більше "Ліверпуля", відстає від "червоних" на 2 очки.

Італія

"Ювентус" спокійно і впевнено йде до свого чергового чемпіонського титулу. Черговою жертвою "Юве" стала "Болонья", яка була мінімально обіграна в Турині. Єдиний гол у другому таймі забив Погба.

У протистоянні "Фіорентини" і "Роми" Наингголан зумів в середині першого тайму вивести гостей уперед, замкнувши подачу від Льяича. Мінімальний рахунок протримався до кінця матчу.

"Мілан" продовжив переможну серію, розгромивши "Ліворно" 3:0. Голами відзначилися Балотеллі, Пацціні і Таарабт.

"Ювентус" з 90 очками на 8 пунктів випереджає "Рому" на вершині таблиці. "Фіорентина" - четверта, а "Мілан" піднявся на шосту позицію.