Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС

У Кишиневі на стадіоні "Зімбру" завершився поєдинок між Україною і Молдовою. Незважаючи на те, що в цій парі наша команда виглядала беззастережним фаворитом, довести це українцям не вдалося. Матч закінчився нульовою нічиєю. Докладний звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.

Молдова - Україна 0:0

Фінальний свисток звучить на стадіоні "Зімбру". Молдова заслужено заробляє перше очко у відбірковому раунді Чемпіонату світу-2014. Спасибі, що були з нами! До зустрічі!

90+3 хв. Тимощук пробив з лінії штрафної - захисники Молдови стеляться під м'яч, перевівши того на кутовий, який невдало подав Ротань.

90 хв. Чотири хвилини є в українців, щоб втілити штурм останніх хвилин в результат на табло.

89 хв. Дєдов дві хвилини подавав кутовий біля воріт українців. "Допомогли" українські фанати, кинувши фаєр на поле.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС86 хв. Пікущака змінив Дорош. Остання заміна у збірної Молдови.

85 хв. Ротань зі штрафного дуже хитро пробив в лівий нижній кут воріт Намашко. Дуже здорово зіграв голкіпер господарів.

82 хв. Відразу кілька моментів не використали українці. Спочатку Девіч після прострілу Мілевського не потрапив по воротах з вбивчої позиції, потім Мілевський з такої ж позиції вирішив віддати пас, замість того, щоб пробити по воротах.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС80 хв. Замість Гусєва вийшов Девіч. Не дуже хороший матч для Олега.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС79 хв. Заміна у Молдови. Замість Суворова вийшов Овсянніков.

77 хв. Черговий потенційно небезпечний штрафний виконував Ротань з лівого флангу - прямо в руки Намашко.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС75 хв. Мілевський замість Зозулі. Важку артилерію використовує Баль.

72 хв. Ярмоленко на правому фланзі намагався обіграти захисника збірної Молдови, але заплутався у власних ногах. Дуже важким виглядає Андрій - не йде гра сьогодні у півзахисника "Динамо".

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС70 хв. Хачеріді отримав жовту картку за небезпечну гру в центрі поля.

67 хв. Ротань з кутового знову навісив на ближню штангу, і знову стандарт не призвів ні до чого небезпечного. Може варто подавати інакше?

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС64 хв. Жовта для Оніка за фол на Селезньові на куті штрафної. Ротань подав штрафний, Ярмоленко замкнув на дальній штанзі, проте гол не зарахований - рефері вгледів напад на воротаря. Сумнівне рішення.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС61 хв. Пащенко замість Ковальчука. Заміною на заміну відповідають молдавани.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС60 хв. Заміна в українців. Замість Гармаша виходить Селезньов.

58 хв. Збірна Молдови намагаються атакувати, проте гравцям господарів не вистачає індивідуальної майстерності для успішної гри проти захисників збірної України.

Молдова - Україна: Стенограма текстової онлайн-трансляції відбірного матчу ЧС53 хв. Збивали Ротаня на куті штрафної площі молдаван, однак свисток судді промовчав. Руслан за розмови отримав жовту картку.

49 хв. Гармаш, після кутового біля воріт Молдови, з лінії штрафної пробив головою в лівий нижній кут воріт Намашко, якому було дуже важко витягти цей несподіваний удар.

46 хв. Почався другий тайм матчу. Сподіваємося на те, що українці зможуть дотиснути суперників.

45 хв. Закінчився перший тайм. Українці виглядають впевненіше, ніж молдовани, проте "синьо-жовтим" не вистачає гравця, який міг би взяти лідерство в атаці на себе і зіграти несподівано для захисників збірної Молдови.

44 хв. Черговий штрафний Ротаня не призвів ні до чого небезпечного - захисник виносить круглого в аут.

42 хв. Гацкан потужно пробив метрів з двадцяти - м'яч зірвався з ноги і полетів повз воріт.

40 хв. Гармаш, перебуваючи у штрафній, зльоту пробивав по воротах Намашко - вище воріт. Притиснули українці суперника до своєї штрафної, але не вистачає останнього пасу.

36 хв. Ротань подавав штрафний в тридцяти метрах від воріт. М'яч долетів до Зозулі, який перебуваючи на куті воротарської головою пробив уздовж лінії воріт у штангу.

32 хв. Після прострілу зліва Ярмоленко в дотик пробив мимо воріт. Дуже хороший момент для України, особливо на тлі тридцяти хвилин гри.

30 хв. Ротань подав кутовий зліва на ближню штангу, після пари рикошетів м'яч пішов за лінію. Вільний удар для Намашко.

27 хв. Михалик зіграв рукою в своїй штрафній - суддя пробачив це порушення.

26 хв. Намагаються грати агресивно українці, однак це поки погано виходить. Гармаш бив метрів з тридцяти п'яти - дуже неточно.

22 хв. Гармаш з кута штрафного прострілив на Зозулю, який набігав у воротарський майданчик. Роман в один дотик пробив, але м'яч полетів сильно вище воріт.

19 хв. Дєдов знову проривався до штрафного з лівого флангу, однак надійно зіграв Михалик, перешкодивши півзахисникові Молдови.

15 хв. Дєдов ледь не пройшов у штрафну українців з лівого флангу, обігравши двох захисників. Хачеріді вчасно підстрахував своїх колег підкатом, м'яч відскочив Пятову.

13 хв. Ярмоленко з правого флангу небезпечно навішував на дальню штангу - м'яч вийшов за лицьову.

10 хв. Михалик біля штрафної суперника обіграв захисника і віддав правіше на Ярмоленко. Андрій зіграв не дуже успішно, втративши м'яч.

7 хв. Обрізалися наші виходячи в атаку, проте молдовани вийти в контратаку не змогли. Через хвилину Пікущак поштовхався в штрафній українців з Хачеріді, однак захисник зіграв надійно.

3 хв. Кутовий подали українці після прострілу Бутка з кута штрафного. Трохи неточно.

1 хв. Звучить стартовий свисток, команди починають гру. Українці в жовтій формі, футболісти збірної Молдови в синій.

Молдова: Намашко, Головатенко, Оніка, Раку, Єпуряну, Ковальчук, Гацкан, Пікущак, Булгару, Суворов, Дєдов
Запасні: Пащенко, Негай, Чеботару, Овсянніков, Даду, Бордіян, Дорош, Георгієв, Патраш, Пащенко, Іванов, Алексєєв
Україна: Пятов, Селін, Хачеріді, Тимощук, Гармаш, Зозуля, Гусєв, Ярмоленко, Ротань, Михалик, Бутко
Запасні: Коваль, Кучер, Шевчук, Безус, Селезньов, Назаренко, Степаненко, Мілевський, Девіч, Бандура

Збірна України знаходиться в дещо підвішеному стані через незрозумілу ситуацію з тренерським штабом. Олег Блохін, на якого покладалися великі надії, керуючись своєю мрією пішов тренувати рідне для себе київське "Динамо", залишивши посаду головного тренера національної команди. Олег Володимирович, звичайно, не міг кинути команду "на роздоріжжі", тому запропонував провести разом з нею ще два поєдинки,проти Чорногорії та Молдови. Проте тут у плани тренера втрутилися вищі сили, несподівана хвороба вирвала Блохіна з тренувального процесу і "Динамо" і збірної. Виконуючим обов'язки Блохіна назвали легендарного Андрія Михайловича Баля, який і до цього входив в тренерський штаб, проте трохи пізніше з'явилося доповнення, де Олександра Заварова, який був асистентом Баля в підготовці до жовтневих матчів збірної, сватають на місце головного тренера збірної, та ще й без приставки "в.о.". Інформація щодо Заварова поки не підтвердилася, більше того, навіть була спростована ФФУ, отже готує команду Баль.

Минулий матч нашої збірної було приємно дивитися. Тоді ще підопічні Блохіна, ганяли досвідчених англійців по прекрасному газону стадіону "Уемблі" як кішки мишок, особливо в першому таймі. Гра українців тішила око, адже і контроль м'яча, і бачення поля були на вищому рівні. Трохи підвела реалізація, але теж саме можна сказати і про англійців, які періодично дуже небезпечно огризалися.

Однак порівняно з грою в Лондоні, зараз у нашої збірної куди більше проблем. Несподівано травмувався Коноплянка, який був лідером атак в першому матчі. Ракицький і Мандзюк прибули в розташування збірної з проблемами зі здоров'ям. Провівши медичне обстеження було прийнято рішення відправити гравців по своїм клубам лікуватися.

Андрій Баль на прес-конференції говорив про те, що найпроблемнішою у нашій збірній є атакуюча ланка команди. Марко Девіч приїхав не у формі, футболіст тиждень не тренувався в "Шахтарі". Ярмоленко, у матчах за "Динамо", теж показує дуже невиразну гру.

В екстреному порядку в розташування збірної були викликані Мілевський і Селезньов, покликані зміцнити атакуючий потенціал команди Баля, однак якщо оба гравця вийдуть на поле зі стартових хвилин, з упевненістю можна сказати, що швидкості нашій атаці не буде вистачати.

В цілому, рівень індивідуальної майстерності наших футболістів вище, ніж у гравців Молдови, цей фактор може зіграти нам на руку в майбутньому матчі.

Та зарядженість на боротьбу, яку наші хлопці показали в Лондоні, швидше за все не повториться в матчі проти Молдови - суперник не той. На англійців настрій абсолютно інший, іншого рівня. Навіть сам стадіон, легендарний "Уемблі" зобов'язує до злої, атлетичної, упевненої гри.

Молдова - хороший спаринг-партнер. Команда наших південних сусідів не збирає зірок з неба, залишаючись на звичному для себе рівні сірого середняка, який раз у два роки може зіпсувати настрій комусь серйознішому за них. У відбірковому раунді Молдова стартувала дуже погано, спочатку розгромно програвши Англії при своїх глядачах, а потім програвши Польщі, але вже на виїзді. Перевагою молдован є відсутність плутанини з тренерським штабом, яка дійсно заважає футболістам зосередиться на своїх професійних зобов'язаннях, однак навіть маючи цей плюс Молдова не виглядає грізним суперником для збірної України.