"Динамо" програло "Боруссії", але пройшло до групового етапу Ліги Чемпіонів (фото, відео)

Київське "Динамо" в складному поєдинку з "Боруссією" програло 1:2. Це, щоправда, не завадило киянам пройти німців. Спочатку Хачеріді забив у власні ворота. Потім Аранго змусив київських уболівальників схопитися за голову. Але Ідейе, у фірмовому стилі - після 85-ї хвилини, відіграв один гол.

Динамо - Боруссія, 1:2 (перший матч 3:1)
Голи
: Ідейе, 88 - Хачеріді, 70 (у свої ворота), Аранго, 78
Динамо: Коваль, Бетао, Да Сілва, Хачеріді, Тайво, Гармаш, Велозу, Вукоєвич, Нінкович (46), Гусєв, Ярмоленко, Ідейе (Рубен, 93)
Боруссія: тер Штеген, Дамс, Броуверс, Штранцль, Нордтвейт, Янтшке, Джака, Аранго, Херрманн (Ринг, 63), де Йонг (Де Камарго, 72), Ханке (Хргота, 58)

Матч почався просто вбивчо. Вже на другій хвилині Аранго втік один на один з Ковалем, але пробив трохи неточно. На це кияни відповіли небезпечним моментом Ідейе - нападаючий довго готувався до удару і захисники вибили м'яч. "Динамо" з самого початку віддало м'яч гостям. Ті не дуже розуміли, як їм розпоряджатися. Гра німців, порівняно з першим матчем, змінилася. Ті частіше грали через фланги і постійно завантажували штрафну "Динамо" прострілами і навісами. Тим не менш, найнебезпечніший момент біля воріт киян стався після дальнього удару - Херманн добре приклався по м'ячу, але Коваль відбив. Динамівці намагалися відповідати гостям контратаками. По правді, ті не дуже виходили. Хоча кілька разів Ідейе вдавалося тікати на побачення з воротарем, але нігерійця зупиняли або власний прийом м'яча, або боковий суддя.

У другому таймі продовжилася та ж гра, що й була в першій половині зустрічі - кияни віддали м'яч гравцям "Боруссії", а самі намагалися задіяти мінімальну кількість гравців в атаці. А потім німцям подарував надію Хачеріді. Женя, чий вихід на поле дуже багато чекали, після подачі з флангу головою зрізав м'яч у власні ворота. Гол завів гостей, і не пройшло і 10 хвилин, як рахунок став 2:0 на користь "Боруссії". Це Араго стрибнув вище за всіх і головою пробив після подачі кутового. Тут, здавалося, кияни повинні були занервувати. Але "Динамо" спас той, хто це постійно робить в цьому сезоні - Браун Ідейе. На форварда, нарешті, пройшов довгий пас за спину захисників і Браун красиво перекинув тер Штегена. Нервозність останніх хвилин була дуже високою, але небезпеки біля обох воріт більше не виникло.

"Динамо", нарешті, виходить у групу Ліги Чемпіонів. Завтра кияни дізнаються своїх суперників. І якщо це будуть хтось, на зразок "Арсеналу", "Порту" або "Ювентуса", і це не згадуючи справжніх грандів, то боротися за подальший прохід "Динамо" буде складно. Можливо, гравці не змогли викинути з голови майбутній матч з "Шахтарем". Але все одно, так змушувати нервувати власних уболівальників не можна.