ЄС схвалив додаткові фінансові санкції проти Лівії

Санкції ЄС, очолюваного Херманом ван Ромпеєм, наберуть чинності з 11 березня 2011 р. Фото: (С) Associated Press
Санкції ЄС, очолюваного Херманом ван Ромпеєм, наберуть чинності з 11 березня 2011 р. Фото: (С) Associated Press

Рада Євросоюзу (ЄС) схвалила додаткові фінансові санкції проти Лівії відразу після того, як Франція визнала лівійську опозицію законним урядом країни, передає Reuters.

Санкції розповсюджуються на п'ять фінансових організацій і одну фізичну особу, повідомили сьогодні європейські дипломати. За їхніми словами, всі 27 членів ЄС схвалили введення санкцій відносно лівійського Центробанку, суверенного інвестиційного фонду і ще трьох фінансових організацій, а також відносно одного високопоставленого чиновника, який займається фінансовими питаннями.

Обмеження почнуть діяти з 11 березня 2011 р.

Інвестиційне управління Лівії - суверенний інвестиційний фонд. Його інвестиції в обсязі 70 млрд дол. знаходяться в європейських активах, включаючи банківські. Інвестиційне управління Лівії володіє часткою у футбольному клубі "Ювентус", італійському автовиробнику Fiat, компанії оборонного сектору Finmeccanica SpA, а також у видавничому домі Pearson.

Санкції ЄС припускають накладення арешту на європейські активи Інвестиційного управління Лівії. Суверенний інвестиційний фонд не одержить дивідендів і не зможе продати частку.

Відзначимо, в кінці лютого 2011 р. ЄС за застосування Муаммаром Каддафі та його прихильниками насильства відносно мирних маніфестантів заборонив лівійському лідеру залишати країну, були такоє заморожені активи влади в Європі. Рада ЄС також схвалила введення заборони на постачання до Лівії зброї, боєприпасів та спецзасобів.

Нагадаємо, з середини лютого в Лівії проходять акції протесту з вимогою відставки лідера країни М.Каддафі, який керує Лівією вже більше 40 років. За даними міжнародних організацій, влада жорстоко придушує демонстрації. У результаті зіткнень в Лівії загинули до 6 тис. чоловік.

10.03.2011
сообщить об ошибке | печать | добавить в закладки
Курсы валют 28/05 Спрос Предл.
28/05 8.05 8.09
28/05 10.045 10.219
28/05 2.465 2.564
08:10 1.2534 1.2539
Новости партнеров
 
Загрузка...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Яку користь принесе Євро-2012 особисто вам?
 Матеріальну
 Можливість відвідати Польщу без візи
 Можливість краще ознайомитися з Україною
 Можливість поспілкуватися з іноземцями
 Шанс подивитися на українських стадіонах хороший футбол
 Додаткові вихідні
 Можливість виїхати з Києва на час Євро
 Не принесе ніякої
 Принесе збитки
 Мені все одно, я ненавиджу футбол
Скільки разів за останній рік Ви бували за кордоном?
  Всего: 5429
:::::::::::::: Один раз - 706 (14%)
::::::::: Два-три рази - 453 (9%)
::: Більше чотирьох разів - 161 (3%)
:: Не більше 10 разів - 60 (2%)
::: Більше 10 разів - 147 (3%)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Жодного разу - 2192 (41%)
::::::::::::::::::::::::::::: Взагалі не бував (бувала) за кордоном - 1568 (29%)
::: Я постійно жив (жила) за кордоном - 142 (3%)
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2012  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика