Дональд Трамп заявив про підтримку Мітта Ромні на президентських виборах в США

Трамп закликав республіканців підтримати Ромні на первинних виборах в Неваді. Фото: Reuters
Трамп закликав республіканців підтримати Ромні на первинних виборах в Неваді. Фото: Reuters

Мільярдер Дональд Трамп заявив, що підтримує кандидатуру республіканця Мітта Ромні, який балотується на пост Президента США, повідомляє радіо "Свобода".

Про це він сказав на прес-конференції в Лас-Вегасі, штат Невада: у присутності Ромні Трамп закликав республіканців підтримати його на первинних виборах, запланованих в штаті на ці вихідні.

"Мітт - жорсткий, розумний і помірно різкий, він не дозволить поганим речам відбуватися в країні, яку ми так любимо", - сказав Дональд Трамп, який раніше сам заявляв про намір балотуватися на посаду Президента.

Рішення Трампа стало несподіваним - раніше прогнозувалося, що він заявить про підтримку суперника Ромні на "праймеріз" - Ньюта Гінгріча.

Раніше на цьому тижні Ромні виграв первинне голосування в штаті Флорида. Аналітики вважають імовірним суперником Барака Обами, який на виборах буде представляти Демократичну партію.

Варто відзначити, що Флорида має репутацію штату, "що не визначився", чий голос може стати вирішальним на президентських виборах 2012 р. Так, наприклад, в 2000 р. в напруженій боротьбі між майбутнім 43-м Президентом США Джорджем Бушем-молодшим і кандидатом від демократів Альбертом Гором останнє слово сказав саме цей штат.

Наступним регіоном, де громадянам належить обрати кандидата в Президенти від Республіканської партії, стане гральна столиця США - штат Невада. Праймеріз в Неваді повинні відбутися 4 лютого 2012 р.

Нагадаємо що 21 січня 2011 р. Ньют Гінгріч здобув переконливу перемогу з 41% голосів серед республіканців на праймеріз в штаті Південна Кароліна. Тоді нинішній лідер, кандидат в президенти Ромні, набрав лише 27% голосів виборців.

Нині в США триває визначення єдиних кандидатів від партій, демократи вже оголосили, що зробили ставку на чинного Президента Барака Обаму.

За даними опитування, проведеного дослідницькою компанією Gallup, майже половина американців не знають, за кого голосувати на прийдешніх президентських виборах. Більш того, 46% респондентів вважають, що жоден із заявлених кандидатів в Президенти не зможе впоратися з роллю глави держави.

Вибори Президента США намічені на 6 листопада ц.р.

03.02.2012
сообщить об ошибке | печать | добавить в закладки
Курсы валют 28/05 Спрос Предл.
28/05 8.05 8.09
28/05 10.045 10.219
28/05 2.465 2.564
08:00 1.25319 1.25369
Новости партнеров
 
Загрузка...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Яку користь принесе Євро-2012 особисто вам?
 Матеріальну
 Можливість відвідати Польщу без візи
 Можливість краще ознайомитися з Україною
 Можливість поспілкуватися з іноземцями
 Шанс подивитися на українських стадіонах хороший футбол
 Додаткові вихідні
 Можливість виїхати з Києва на час Євро
 Не принесе ніякої
 Принесе збитки
 Мені все одно, я ненавиджу футбол
Скільки разів за останній рік Ви бували за кордоном?
  Всего: 5429
:::::::::::::: Один раз - 706 (14%)
::::::::: Два-три рази - 453 (9%)
::: Більше чотирьох разів - 161 (3%)
:: Не більше 10 разів - 60 (2%)
::: Більше 10 разів - 147 (3%)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Жодного разу - 2192 (41%)
::::::::::::::::::::::::::::: Взагалі не бував (бувала) за кордоном - 1568 (29%)
::: Я постійно жив (жила) за кордоном - 142 (3%)
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2012  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика