Дакар-2013: Українська команда Sixt Ukraine завершила гонку на найвищому місці в історії

Дакар фінішував. І приніс нам дуже багато цікавих і хороших новин. Найголовніша - українська команда зайняла найвище місце за всю історію виступу на "Дакарі".

Вадим Нестерчук фінішував з відмінним результатом - 10-е місце в категорії Т1, 26-е місце в абсолютному заліку. Це - найкращий результат за всю шестирічну історію України на Дакарі.

Гонка почалася не на найвищих швидкостях - перша половина гонки йшла досить в помірному темпі - Вадим за звичній йому тактиці намагався берегти машину і йти в спокійному режимі. Як сказав він напередодні старту:

"Важливо їхати приблизно 60% від своєї швидкості. Оскільки якщо їхати швидше - можна просто перевернути машину і запросто зійти вже в перший тиждень гонки".

Сіріл Депре по суті виграв тільки завдяки своїй команді, замінивши свій мотор двигуном мотоцикла напарника. Українська команда проїхала 8500 кілометрів поодинці, а з технічними проблемами на бойовий трасі доводиться боротися тільки пілотові і штурманові.

Вадим Нестерчук відмінно впорався з цим завданням. І навіть поломки, які забрали у нас зайві дві години (що могло нам дати фактично 20-е місце) не можуть нас засмутити, адже SIXT Ukraine займає найвище місце за весь час виїздів на "Дакар" - 26-е в абсолютному заліку серед автомобілів і 10-е в категорії автомобілів Т1.