Чемпіонат світу-2014: Чорногорія громить Сан-Марино, Польща засмучує Молдову (відео)

Свої матчі зіграли суперники збірної України по групі "Н". Збірні Чорногорії та Польщі здобули впевнені перемоги, обігравши аутсайдерів нашої групи.

Свої матчі зіграли суперники збірної України по групі "Н". Збірні Чорногорії та Польщі здобули впевнені перемоги, залишивши аутсайдерів нашої групи не у справ.

Сан-Марино - Чорногорія 0:6
голи: Лука Джорджевіч 24, Фатош Бечирай 25, 52, Ельшад Зверотич 69, Андрія Делібашич 78, 82.

Лука Джорджевіч і Фатош Бечирай забезпечили збірній Чорногорії комфортну перевагу, забивши по м'ячу у середині першого тайму. Бечирай в дебюті другої половини відзначився дублем і зробив рахунок 3:0. Розгром господарів довершили Элсад Зверотич і Андрій Делібашич, який забив два голи.

На сьомій хвилині збірна Сан-Марино ледь не вийшла вперед. Після подачі Давида Сімончіні з кутового м'яч заметушився поблизу володінь гостей і був вибитий лише з лінії воріт. Рахунок був відкритий на 24-й хвилині. М'яч після удару капітана гостей Стевана Йоветіча влучив у захисника і зрикошетив у штангу, але першим на добиванні виявився Джорджевіч - 1:0.

Трохи пізніше Бечираю вдався відмінний удар з льоту, який дозволив гостям піти на перерву з суттєвою перевагою. На 51-ій хвилині нападник "Будочності" оформив дубль, вразивши ворота зблизька - 3:0. Зверотич через три хвилини після виходу на поле завдав точний удар із-за меж штрафної, і рахунок став зовсім непристойним.

Два останні цвяхи вбив Делібашич, що вступив у гру на 66-й хвилині. Його дубль допоміг збірній Чорногорії очолити групу "Н". Команда Бранко Брновича обійшла Англії і Польщу за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м'ячів.

Польща - Молдова 2:0
Голи: Блащиковські 33 (пенальті), Вавжиняк 81
Польща: Титонь, Глік, Борисюк (Крыховяк, 75), Поланскі, Левандовскі, Вавжиняк, Блащиковські, Межеевскі (Собех, 71), Сагановскі (Собота, 46), Піщек, Василевські.
Молдова: Намашко, Армаш, Головатенко, Раку, А.Епуряну, Ковальчук, Гацкан, Пікущак, Суворов (Алексєєв, 81), Патраш (Овсянніков, 46), Иванов (Онике, 73) .

Завдяки голам Якуба Блащиковські і його тезки Вавжиняка збірна Польщі отримала перемогу над Молдовою - 2:0.

Після нищівної поразки від англійців (0:5) головний тренер молдаван Іон Карас, якому у вівторок виповнилося 62 роки, провів два зміни в складі. Однак це не завадило полякам почати так само, як це зробили британці. На 33-й хвилині Артур Патраш порушив правила у штрафний, і хавбек дортмундської "Боруссії" Блащиковські реалізував пенальті.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Гостей гол не зломив, як це було в першому матчі. Наприкінці першого тайму зрівняти рахунок міг Ігор Пикущак, але форвард "Амкара" з центру штрафної пробив повз ціль.

У другому таймі гра проходила в рівній боротьбі. Гості налагодили контроль м'яча, створили кілька напівмоментів, проте м'яч знову опинився у їх воротах. На 81-й хвилині після передачі Блащиковські з лівого флангу головою забив Вавжиняк.
Таким чином, поляки після гостьової нічиєї з Чорногорією (2:2) здобули першу перемогу в турнірі, а Молдова знову поступилася, продовживши гольову засуху під керівництвом Караса. Після його приходу в команду в січні молдавани не забили в шести матчах жодного м'яча.