Біатлоністка Олена Підгрушна стала чемпіонкою світу в спринтерській гонці

Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала золото у спринтерській гонці на Чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в чеському містечку Нове-Место.

Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала золото у спринтерській гонці на Чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в чеському містечку Нове Место. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Ще одна представниця збірної України, Віта Семеренко, посіла третє місце і буде нагороджена бронзовою медаллю.

Підгрушна закрила всі десять мішеней на вогневих рубежах, і саме завдяки влучній стрільбі, а також досить високій швидкості змогла випередити лідера загального заліку Кубка світу - Туру Бергер.

Норвезька фаворитка допустила один промах у стрільбі стоячи, і саме 150 метрів штрафного кола стали вирішальними: українка з часом 21 хвилина 2,1 секунди на 6,4 секунди випередила головну конкурентку.

Підгрушна піднімається на шосту сходинку в загальному заліку, а Віта Семеренко також здійснює ривок з 14-го на 11-е місце. У Кубку націй продовжує лідирувати Норвегія, а українські дівчата зробили зворотну рокіровку з француженками, повернувши собі четверту позицію.