Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок

Завершився цікавий товариський поєдинок, який названий "Суперкубком Чемпіонів". На дубайському стадіоні зійшлися чемпіони України і Росії - донецький "Шахтар" і пітерський "Зеніт". Дивитися матч "Шахтар" - "Зеніт" можна було на каналі "Футбол", а РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн-трансляції товариського матчу.

Завершився цікавий товариський поєдинок, який названий "Суперкубком Чемпіонів".

22 січня, 15:00
Суперкубок Чемпіонів
Шахтар - Зеніт 3:1

90+3 хв. Звучить фінальний свисток. "Шахтар" справедливо переміг. Спасибі, що читали нашу онлайн-трансляцію!

89 хв. Могли забивати четвертий м'яч гірники, однак стараннями Девіча і Кобіна контратака сповільнилася і перетворилася на кутовий, що не призвів до небезпеки.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за СуперкубокШахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок83 хв. Замість Срни і Фернандіньо - Кобін і Гай. Срна до цього встиг отримати жовту.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок81 хв. В контратаку вивів "Шахтар" Тайсон, вже з лінії штрафної віддав пас на Срну на фланзі. Той, зачекавши секунду, як рукою віддав верхову передачу на Едуардо, який головою переправив м'яч у ворота "Зеніту".

75 хв. Хороший заробили штрафний "зенітовці", проте Широков вкрай невдало пробив прямо в руки Каніблоцькому.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок73 хв. Девіч і Едуардо вийшли замість Адріано і Мхитаряна. У "Зеніта" замість Халка вийшов Євсєєв.

69 хв. Халк "запоров" потенційно небезпечну контратаку своєї команди, обігравши двох і спробувавши обіграти третього захисника "Шахтаря" вже біля штрафної гірників. Поскупився Халк - праворуч і ліворуч були вільні партнери.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок64 хв. Замість Вілліана вийшов Коста.

64 хв. Губочан пробивав з двадцяти п'яти метрів - поряд з лівого штангою.

59 хв. Знову Вілліан вивів Мхітаряна один на один, однак на цей раз у Генхріха не вийшло добре обробити м'яч - занадто далеко він його відпустив - Малафєєв був першим на м'ячі. Хвилиною пізніше Халк випрошував пенальті у штрафній "Шахтаря", проте Ракицький Халка навіть не чіпав, що бачив суддя.

53 хв. Класичний пас на набігаючого другим темпом Адріано завершився потужним ударом у поперечину. "Шахтар" повинен був збільшити перевагу.

50 хв. "Зеніт" намагається придушити "Шахтар" до своїх воріт, "гірники" намагаються виходити в контратаки. В одній з них Тайсон спробував обіграти двох захисників пітерців на лінії штрафної, але втратив м'яч.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок46 хв. Заміна у "Шахтаря". Замість Тейшери - Тайсон. У "Зеніта" замість Зирянова, Луковича і Бистрова вийшли Алвеш, Файзулін і Семак.

46 хв. Почався другий тайм матчу "Шахтар" - "Зеніт". М'яч в гру ввели гравці донецького клубу.

Перерва

45 хв. Заробив небезпечний штрафний Вілліан біля штрафної площі "Зеніту". Срна пробив трохи вище правої дев'ятки. Слідом за ударом прозвучав свисток на перерву. Цікавий перший тайм відіграли команди.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок39 хв. Геніальна передача Вілліана вивела Мхітаряна один на один. Генріх змістився вправо і підсік м'яч над Малафеевим. Шикарний гол "Шахтаря".

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок34 хв. Фолить Рац на лінії чужої штрафної після передачі Хюбшмана з глибини. Через хвилину Срна сфолив вже біля своєї штрафної, "натиснув на голову ліктем" гравцеві "Зеніту". Арбітр не дав вказівки очікувати свисток, гравці "Зеніту" спокійно ввели м'яч у гру, поки Халк лежав на траві і забили гол. Гравці "Шахтаря" сперечаються, проте суддя вказав на центр. 1:1.

28 хв. Ракицький пробивав з сорока метрів, однак влучив у захисника "Зеніту". Гра трохи заспокоїлася, однак росіяни стали частіше йти вперед.

Шахтар - Зеніт: Стенограма онлайн-трансляції матчу за Суперкубок21 хв. "Шахтар" забиває гол. Після непоганої атаки "Шахтаря", яка могла стати гольовою, "Зеніт" вибив м'яч зі своєї штрафної, однак набігаючий Срна повернув того в небезпечну зону, тонко зігравши на Вілліана, який простріливши з лівого флангу, за допомогою рикошету Губочана, переправив м'яч в сітку воріт росіян.

16 хв. Забивати повинен був Вілліан. Хюбшман віддав на правий фланг, знайшовши там абсолютно вільного Срну, який, у свою чергу, в кращих традиціях "Шахтаря" катнув м'яч під удар Вілліану, який набігав другим темпом. Бразилець бив на техніку, низом, проте м'яч, вдарившись об штангу, пішов за лінію поля.

11 хв. Небезпечний удар Халка з лівого кута штрафної площі. Потужно, несподівано і по низу. М'яч пролетів в сантиметрах від штрафної.

8 хв. Атака "Зеніту" по лівому флангу завершилася небезпечною передачею в штрафну площу. Пятов, в красивому стрибку кулаком виніс м'яч в поле.

4 хв. Після серії невдалих подач кутових гравці "Шахтаря" швидше суперників освоїлися в плутанині біля штрафного суперника. Срна з правого флангу подав на самотнього Тейшейру, який з відстані двох метрів головою пробив прямо в Малафєєва. Небезпечно.

1 хв. Розпочався поєдинок в Дубаї. "Гірники" грають у звичній помаранчево-чорній формі, "Зеніт" в білій. "Шахтар" намагається контролювати м'яч на перших секундах гри.

Стали відомі стартові склади команд:

"Шахтар": 30.Пятов, 26.Рац, 27.Чигринський, 44.Ракицький, 3.Хюбшман, 7.Фернандіньо, 10.Вілліан, 22.Мхітарян, 29.Тейшейра, 33.Срна(к), 9.Адріано
Запасні: 32.Каніболоцкий, 5.Кучер, 13.Шевчук, 25.Ищенко, 38.Крівцов, 6.Степаненко, 14.Кобін, 19.Гай, 20.Коста, 77.Ілсіньо, 11.Эдуардо, 17.Майкон, 18.Девіч, 28.Тайсон

"Зеніт": 16.Малафеев, 2.Анюков, 6.Ломбертс, 9.Бухаров, 14.Губочан, 15.Широков, 18.Зирянов(к), 24.Лукович, 28.Вітсель, 29.Халк, 34.Бистров
Запасні: 71.Бабурін, 3.Алвеш, 20.Файзулін, 25.Семак, 52.Іванов, 62.Ребенко, 77.Джорджевіч, 94.Евсеев