Неймовірний настрій, неймовірна погода допомогли загребському "Динамо" вистраждати нічию в матчі з київським "Динамо". Незважаючи на те, що хорвати весь матч атакували, кияни, зусиллями Ярмоленко, відкрили рахунок. Але пенальті на останніх секундах матчу, який реалізував Кристанич подарував Загребу нічию, а з ним і перший гол у цій Лізі Чемпіонів.

4 грудня, 21:45
Загреб, "Максимір"
Динамо З - Динамо К, 1:1
Гол:
Кристанович, 90+4 - Ярмоленко, 45+1
Динамо З: Келава, Врсалько, Виду, Шимуніч, Ібаньєс, Адеми, Ковачич, Брозович, Саммір, Чоп, Бечирай
Динамо К: Коваль, Бетао, Вукоєвіч, Михалик, Тайво, Гармаш, Велозу, Ярмоленко, Аруна, Дуду, Ідейе
Трансляція на 1+1

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+3 хв. Коваль руками звалив в штрафній Кристановича. А це пенальті. Який сам постраждалий реалізував, пробивши прямо в правий нижній кут. Цей гол хорвати заслужили.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Аруну змінює Богданов на полі.

90 хв. Щось, схоже на фінальний штурму біля воріт Коваля. Але без ударів.

87 хв. Тайво зі своєї половини віддав по флангу. М'яч опинився в штрафній в ногах у Мехмеді, який вирішив прострілити, але м'яч загальмував об замерзлу траву, і опинився в руках Келави.

85 хв. Тайво класно відіграв в захисті. В контратаку йшли господарі поля, але Тайе наздогнав форварда і вибив м'яч за полі.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Мехмеді виходить на поле. Дуду відправився відпочивати.

79 хв. Паніка в штрафній київського "Динамо". Бечирай двічі намагався пробити з гострого кута. Але перший удар влучив у Коваля, а другий у захисника.

78 хв. Коваль сьогодні просто фантастично читає паси в штрафну. 90% пасів в штрафну не доходять до одержувачів саме через нього.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Ідейе знімає з гри Михайличенко. 15 хвилин для Рубена.

75 хв. Не можуть кияни поки навіть центр поля перейти. Хорвати притиснули суперника на своїй половині поля.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Друга заміна у хорватів - на полі з'явився Пиварич. Змінив він Брозовича.

70 хв. Аруна відмінним пасом вивів один на один Ярмоленко у контратаці киян. Але Андрій опинився в офсайді.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів66 хв. Дуду дофолився - "гірчичник" бразильцеві.

65 хв. Бечирай, після помилки киян у захисті, вийшов один на один з Ковалем, але удар форварда виявився неточним.

63 хв. Шимуніч рукою пройшовся по обличчю Ярмоленко. А при такій погоді будь-який фол - удвічі болючіший.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів60 хв. Перша заміна у матчі. Замість Чопа вийшов Кристанович.

58 хв. Врсалько добре пройшов по правому флангу і від кутового прапорця подав на дальню штангу. Там м'яч ліг на ногу Ібаньєса, удар якого заблокував Ярмоленко.

55 хв. Не виходять контратаки? Будемо намагатися грати довгими пасами на Ідейе. Поки що теж безрезультатно.

51 хв. Знову віддали ініціативу кияни господарям. Нехай поле стало краще, але швидкі контратаки поки взагалі не проходять.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів48 хв. Брозович позаду підкотився під Дуду.

Прибрали "Максимір" у перерві. А ми повертаємося на другий тайм матчу.

Треба піти зробити собі чай і переодягнутися в сухе гравцям. Ми теж відпочинемо 15 хвилин.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів45+1 хв. ГООООЛ!!! Ярмоленко!!! Ось так! Красиво і безглуздо забив Андрій! По центру воріт пробив півзахисник, м'яч високо піднявся в повітря, опустився під поперечину, стукнувся об неї, потім об голкіпера і опинився в сітці.

44 хв. Добре так забрало ініціативу загребське "Динамо". Видно, що хлопці хочуть забити перший м'яч у Лізі Чемпіонів 2012/13. Кияни до цих пір не прийшли в себе.

41 хв. Бечирай, після голови Коваля, вирішив перевірити на міцність голову Михалика. Спробував зробити удар через себе форвард хорватів.

38 хв. Ідейе в штрафній на лівому краю, отримав м'яч і спробував віддати пас на Аруну в центр штрафної. М'яч до нігерійця не дійшов.

35 хв. Коваль отримав бутсою по обличчю від Кичирая, коли вийшов перехоплювати небезпечну подачу з флангу. Потрібні лікарі молодому воротареві "Динамо".

32 хв. Келава на лінії воріт зумів забрати м'яч у руки після небезпечної подачі кутового від Велозу.

31 хв. Дивно, але з декількох фолів сьогоднішнього матчу вже три або чотири - це суперництво Дуду і Врсалько.

27 хв. Аруна з центру поля вивів один на один з воротарем Ярмоленко. Андрій зважився на обігравання, яке майже вдалося. Але нога українця застрягла в снігу, і м'яч опинився в руках кіпера.

23 хв. Бечирай понісся на незайману "цілину" лівого флангу атаки хорватів. Але м'яч свій шлях вирішив зупинити раніше, і застрягши в снігу, зупинився. Хорватський півзахисник розсердився і зірвав злість на Бетао. Фол.

19 хв. Не виходить у киян атакуючі дії. А господарі у всю намагаються використовувати божевільні якості засніженого поля. Різкий пресинг і дальні удари поки приносять успіх у противоборствах з суперником.

15 хв. Ох... Небезпечно було біля воріт Коваля. Кутовий у виконанні хорватів призвів до того, що м'яч на дальній штанзі знайшов гравця загребців. Той пробив у ближній кут, але м'яч не зумів перетнути лінію воріт киян.

"Динамо" Загреб " - "Динамо" Київ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів11 хв. Повернулися команди на полі. І почали з жовтої картки. Виду жорстко під'їхав під Дуду.

"Пилососять" поле на "Максимірі". Будемо сподіватися, що нам сьогодні вдасться додивитися матч.

10 хв. Рефері матчу Станіслав Тодоров вирішив, що при такій погоді у футбол грати не можна. Повів він команди з поля.

6 хв. Вирівняли гру кияни. Але є проблемка. У старті киян є Дуду, Аруна і Ярмоленко, які люблять показати свою техніку. А на такому полі - це дуже складно.

3 хв. Командам доведеться боротися не тільки один з одним. Неймовірний снігопад в столиці Хорватії. А поки, господарі "показають зуби". Досить агресивно вони почали матч. Але без моментів

Почався матч у Загребі.

Це Огнен Вукоєвич, опорний півзахисник київського "Динамо". У 2006-2008 роках він грав за загребське "Динамо". У київському "Динамо" він вже 4 роки, за які він зіграв більше 120 матчів.

Добрий вечір, дорогі любителі футболу. Сьогодні РБК-Україна представляє вашій увазі онлайн-трансляцію останнього матчу київського "Динамо" в 2012 році. В останньому турі групового етапу киянам належить битися зі своїми одноклубниками з Загреба.