"Барселона" - "Реал": Мессі і Роналду кращого не виявили (відео)

Іспанське "класіко" закінчився нічиєю - Мессі і Роналду обмінялися голами у кожному з таймів, і матч завершився з рахунком 2:2. Таким чином, "Барселона" зберегла відрив від "Реала" у 8 очок, а Мессі і Роналду вийшли в лідери серед бомбардирів (на їхньому рахунку по 8 м'ячів).

У столиці Каталонії грали на таких швидкостях, ніби кожна команда тимчасово закупила по 11 Усейнів Болтів, у разі потреби перефарбувала в потрібний колір і випустила на поле. Цікаво, що граючи в такому темпі, ці гравці все одно майже не припускалися помилок.

"Реал" відсиджуватися в обороні не планував і з перших же хвилин пішов вперед. Хвилин 25, а то і 30, "Барселона" не могла влаштувати свою улюблену перепасовку в центрі поля, коли кількість точних передач, зроблених поспіль, перевищує пару-трійку десятків. І перший стовідсотковий момент створили саме мадридці. На 13-й хвилині Месут Озіл віддав передачу з правого флангу, каталонці забули у своїй штрафній Каріма Бензема, і той пробив в один дотик. На жаль, підлаштуватися під м'яч він не зумів, і в підсумку удар вийшов у напрямку кутового прапорця.

У першій половині першого тайму "Реал" взагалі відчував себе на "Ноу Камп" досить вільно. На 19-й хвилині після подачі того ж Озіла з кутового головою бив Серхіо Рамос і повинен був забивати! Вальдес завмер як укопаний і молився, щоб м'яч пройшов мимо. Молитви допомогли.

Турбувався про втрачені можливості "Реал" недовго - вже на 23-й хвилині рахунок був відкритий. Бензема віддав пас на лівий фланг на Кріштіану Роналду, той увійшов до штрафної і миттєво пробив в ближній кут під опорну ногу Вальдеса. 1:0, і хоча м'яч потрапив у ближній кут, звинувачувати воротаря причин не було. Через хвилину Бензема влучив у штангу - "Барселона" явно "попливла".

"Барселоні" потрібно не так вже багато часу, щоб відігратися. На 31-й хвилині після декількох божевільних рикошетів м'яч потрапив до Лео Мессі, який продемонстрував, що геній геніальний у всьому, у тому числі і в умінні опинитися в потрібному місці в потрібний час. Удар впритул і рахунок рівний.

Невідомо, що сказав Моуріньо в перерві Озілу, але на другий тайм німець вийшов такий заведений, немов від результату цього матчу залежить вся його кар'єра. Він один влаштовував таку карусель у воріт "Барселони", яку самій "Барселоні" за весь перший тайм не вдалося влаштувати ні разу. Щоправда, довгий час зусилля німця до гольових моментів біля воріт Вальдеса не приводили.

Ну а у "Барселоні" першу скрипку грав Мессі. Саме його збив на 61-й хвилині Хабі Алонсо, і аргентинець абсолютно справедливо вимагав, щоб арбітр попередив порушника. Проте одна картка у того вже була, і суддя вирішив, що видалення вб'є цю гру. Покарання, втім, все одно було - Мессі блискуче виконав штрафний, потужно пробивши над стінкою в "дев'ятку".

"Реал" з відповіддю не забарився. Озіл видав блискучий пас на Роналду, а той легко переграв Віктора Вальдеса. 2:2, два прізвища на табло - звична картина, чи не так?

Ось з цього моменту класико почалося у повну силу. Високі швидкості, точні передачі, нерв такий, що здається, ніби до гравців неможливо доторкнутися - струмом вб'є, фоли, небезпечні моменти - відірватися від цієї гри було неможливо.

"Реал", забивши, знову постарався дотиснути суперника, але Ігуаїн, який змінив Бензема, так і не влився в гру, Ді Марія потихеньку скиснув, і все трималося фактично на одному Озилі - Роналду за хвилину до свого гола невдало приземлився на плече в чужій в штрафній і останні півгодини матчу бігав по полю, притиснувши ліву руку до корпуса. Рухатися йому явно було боляче і загрожувати воротам він став значно рідше.

"Барселона", приголомшена пропущеним голом, якийсь час розгублено бігала по центру поля, задаючись питанням "Як же так?". І лише в самому кінці матчу, коли "Реал" вже дуже втомився і перестав бігати в атаку, "Барса" знову включила свої звичайні швидкості і ледь не вирвала перемогу у змученого суперника. На 90-й хвилині після удару Монтої "Реал" врятувала лише поперечина - пробий захисник хоча б на сантиметр нижче, мадридці б не змогли увезти з Каталонії жодного очка.

Барселона - Реал 2:2

Голи: Мессі, 31, 61 - Роналду, 23, 66

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш (Монтойя, 28), Маскерано, Адріано, Альба, Хаві, Бускетс, Сеск (Алексіс, 64), Педро, Іньєста, Мессі

Реал: Касільяс, Арбелоа, Пепе, Рамос, Марсело, Хедіра, Хабі Алонсо, Ді Марія (Ессьєн, 88), Езіл (Кака, 80), Роналду, Бензема (Ігуаїн, 62)