Митний кодекс необхідно приймати з урахуванням пропозицій Януковича, - Американська торгівельна палата

РБК-Украина, 07.02.2012, , 11:50

Американська торгівельна палата в Україні закликає Верховну Раду підтримати пропозиції Президента України до проекту Митного кодексу, що надійшли 21 грудня 2011 р. та задля покращення інвестиційного клімату України розглянути й прийняти закон під час поточної парламентської сесії. Про це йдеться в повідомленні палати.

"Американська торгівельна палата брала активну участь в обговоренні законопроекту, що відбувалося при комітеті Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. Проте перед прийняттям Митного кодексу Верховною Радою в цілому до тексту законопроекту були внесені окремі положення, які суттєво змінили загалом позитивну спрямованість законопроекту - зокрема, щодо митної вартості та діяльності підприємств митних брокерів", - йдеться в повідомленні.

Відомство вказує, що прийнятим Митним кодексом суттєво скорочувався строк дії гарантій, протягом яких імпортер міг довести достовірність заявленої ним митної вартості - з 90 до 30 діб. "Пропонований механізм визначення митної вартості суперечив нормам СОТ. Положення кодексу значно знизили б шанси імпортерів на виграш у суперечках із митними органами щодо митної вартості", - вважають в торговій палаті.

Митний кодекс також значно посилив вимоги до підприємств митних брокерів - їм було б необхідно надавати гарантію щодо виконання зобов'язань на користь державного бюджету в розмірі 300 тис. євро та направляти своїх працівників - агентів з митного оформлення до навчальних закладів Держмитслужби з метою професійного навчання. "Такі суворі вимоги могли б призвести до значного скорочення кількості підприємств митних брокерів, які, в більшості, належать до середнього та малого бізнесу. І як наслідок - негативно вплинули б на якість та вартість брокерських послуг", - говорять експерти.

Американська торгівельна палата зазначає, що зауваження Президента покликані виправити ці недоліки та виступає за найшвидший їх розгляд та врахування комітетом Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

сообщить об ошибке | печать | добавить в закладки

Курсы валют 29/05 Спрос Предл.
29/05 8.053 8.091
29/05 10.019 10.204
29/05 2.456 2.56
10:30 1.2552 1.2557
Новости партнеров
 
Загрузка...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Яку користь принесе Євро-2012 особисто вам?
 Матеріальну
 Можливість відвідати Польщу без візи
 Можливість краще ознайомитися з Україною
 Можливість поспілкуватися з іноземцями
 Шанс подивитися на українських стадіонах хороший футбол
 Додаткові вихідні
 Можливість виїхати з Києва на час Євро
 Не принесе ніякої
 Принесе збитки
 Мені все одно, я ненавиджу футбол
Скільки разів за останній рік Ви бували за кордоном?
  Всего: 5429
:::::::::::::: Один раз - 706 (14%)
::::::::: Два-три рази - 453 (9%)
::: Більше чотирьох разів - 161 (3%)
:: Не більше 10 разів - 60 (2%)
::: Більше 10 разів - 147 (3%)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Жодного разу - 2192 (41%)
::::::::::::::::::::::::::::: Взагалі не бував (бувала) за кордоном - 1568 (29%)
::: Я постійно жив (жила) за кордоном - 142 (3%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2012  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика