Держгірпромнагляд: Вибух в Луганській обл. в житловому будинку був скоріш за все спланований за для суїциду.

РБК-Украина, 09.02.2010, Київ, 14:59

Вибух в Луганській обл. в житловому будинку був скоріш за все спланований за для суїциду, повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду України.

Як стало відомо, перед трагедією винуватець вибуху надіслав своїй дружині СМС-повідомлення з текстом: «Похорони по-человечески. Будь счастлива. Беги от дьявола». Зміст вказує на те, що скоріш за все, вибух було сплановано для суїциду. Але наглядові розглядають також й інші причини.

За словами начальника Луганської державної інспекції промислової безпеки та охорони праці в газовому комплексі Володимира Шумейко, характер вибуху та його наслідки не вказують на вибух газу. «В квартирі відбувався ремонт, меблі відсутні. З газового обладнання є тільки плита, яка була відключена від стояка, - каже фахівець, - Зараз причини та обставини вибуху уточнюються. Останнє слово за експертами».

Нагадаємо, о 1:31 9 лютого в Луганську, у кварталі Степовий, в дев'ятиповерховому житловому будинку на дев'ятому поверсі в квартирі № 72, стався вибух побутового газу. В результаті загинула одна людина, яку хвилею через вікно викинуло назовні, зруйновані міжкімнатні перегородки квартири, пошкоджено зовнішні стіни, деформовані монолітні перекриття.

За фактом вибуху відкрито кримінальну справу, ведеться слідство. На даний момент оголошено збір комісії з оцінки характеру обсягів руйнувань, а також розробці комплексу подальших дій з ліквідації наслідків вибуху.

сообщить об ошибке | печать | добавить в закладки

...
Курсы валют 08/02 Спрос Предл.
08/02 8.027 8.06
08/02 10.478 10.699
08/02 2.445 2.535
07:20 1.3269 1.3274
Популярные новости
 
Новости партнеров
 

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Чи правильно Ви обрали собі професію?
 Так, це моє покликання
 Так, це не найгірший вибір
 Ні, але міняти її поки не збираюся
 Ні, збираюся її поміняти
 Не знаю, який вибір був би правильним
 Я ще не зробив(ла) свій вибір
 Я не працюю
 Важко відповісти
Яким новинним джерелам Ви віддаєте перевагу?
  Всего: 15536
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Інтернету - 6766 (44%)
::::::::::::::::::::::::::::: Телебаченню - 4485 (29%)
:::::::: Радіо - 1141 (8%)
:::::::: Друкованим ЗМІ - 1181 (8%)
::::: Друзі/знайомі/родичі - 722 (5%)
::: Все одно - 435 (3%)
:: Важко відповісти - 266 (2%)
:::: Не цікавлюсь новинами - 540 (4%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2012  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика