Курс валют 23/07 Спрос Предл.
23/07 11.575 11.928
23/07 15.6 16.272
23/07 3.196 3.458
17:55 1.34632 1.34682
 
 
 
Реклама

"Укрзалізниця" відкрила останню ділянку для швидкісних поїздів між Києвом і Донецьком

РБК-Украина, 15.05.2012, Київ, 14:55
Главные новости дня

У Полтаві відбулося урочисте відкриття електрифікованоЇ ділянки залізниці "Полтава-Красноград-Лозова", яка є частиною швидкісного коридору "Київ-Донецьк". Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Як зазначив на відкритті генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України Володимир Козак, всі роботи на ділянці були проведені в найкоротші терміни, щоб забезпечити рух сучасних швидкісних експресів.

"Коли рік тому я ставив завдання електрифікувати ділянку "Полтава-Красноград-Лозова", у мене були сумніви, що ми встигнемо виконати всі роботи вчасно. Адже ця ділянка була взагалі не електрифікованою, не пристосованою до руху електропоїздів, і нам необхідно було зробити великий обсяг робіт. Не сприяли цьому і погодні умови, адже лютий і березень були суворими. Сьогодні всі роботи по модернізації цієї ділянки завершені, що дозволить вже найближчим часом пустити електропоїзди по цьому маршруту. І це заслуга нашої дружної залізничної сім'ї", - сказав Козак.

У відомстві відзначають, що із закінченням електрифікації ділянки "Полтава-Красноград-Лозова" Південної залізниці повністю переведено на електротягу найкоротший пасажирський хід між Києвом і Донецьком. Таким чином, виконана головна умова впровадження швидкісного руху і функціонування національного транспортного коридору "Київ-Харків-Красноград-Лозова-Донецьк", по якому вже найближчим часом поїдуть нові швидкісні міжрегіональні поїзда.

Крім електрифікації 176 км шляху, фахівці "Укрзалізниці" провели комплексну модернізацію ділянки - повністю реконструювали всю інфраструктуру, від систем сигналізації й зв'язку до колійного господарства. Нове технічне оснащення цієї ділянки тепер є зразком для вітчизняних залізниць.

Переклад ділянки "Полтава-Красноград-Лозова" на електротягу також дозволить залізничникам істотно скоротити витрати за рахунок відмови від дизпалива. За рік економія складе 7 млн 821 тис. грн, не враховуючи зменшення "екологічних" платежів.

Нагадаємо, що 15 листопада 2011 р., під час відкриття електрифікованої ділянки "Полтава-Кременчук", на якій згідно з концепцією розмежування вантажного і пасажирського руху були відхилені вантажні потяги, генеральним директором "Укрзалізниці" Володимиром Козаком було поставлено завдання електрифікувати ділянку "Полтава-Красноград-Лозова".

сообщить об ошибке | печать | добавить в закладки

Анонсы

Реклама

Реклама
Интересное
...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Чи вдасться Україні обійтися без російського газу?
  1. Ні, навіть у найближчу зиму Україна не зможе обійтися без поставок російського газу.
  2. Ні, але, можливо, найближчу зиму Україна ще зможе пройти з наявними запасами.
  3. Так, якщо з поставками газу Україні допоможуть інші країни.
  4. Так, адже Україна може істотно наростити власний видобуток газу.
  5. Інший варіант.
Яка, на Ваш погляд, вірогідність дефолту в Україні?
  Всего: 9371
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 1. Дефолт в Україні близький, він можливий вже в цьому році. - 4330 (47%)
:::::::::::::: 2. Дефолт в Україні досить імовірний, але не в короткостроковій перспективі. - 1263 (14%)
::::::::::::::::::::::::::::: 3. Західні партнери не дадуть Україні скотитися до дефолту, МВФ нам допоможе. - 2661 (29%)
::::::: 4. Дефолту в Україні не буде, допоможе навіть Росія - відновить кредитування. - 611 (7%)
:::::: 5. Інший варіант. - 506 (6%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2014  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика